Güneşlenmek

evke soruyor: 8

yarın oğluşumuz ile ilk defa denize gideceğim. Güneş kremi olarak nivea nın 50 faktörü aldım. bir sakıncası olur mu? tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


efme

sebamed tavsiye ederimumutyigit

saat 11:00-16:00 arası çıkarmamak kaydı ile (karadeniz falansan daha da esnetilebilir) ve güneş kremini sık sık tekrarlarsan ve şapkasını unutmaz isen hiç bir sakıncası yok bence.
tabi güneş kremi çocuklar için olanlardan olmalı.


nilinmasali

bizde 4 aylıkken girmiştik denize,fiziksel koruma sağlıyan şu sürülünce tabaka halinde kalanlardan kullanmanızı öneririm,saatler cok önemli  birde geniş siperlikli bir şapka


iflah_olmaz

şapka+güneş kremi+11-16 saatleri hariç:-)))gulenozel

Biz 3 aylıkken gittik ben de aynı ürünü aldım bebekler icin nivea, ancak doktorumuz 6 aya kadar bebeklere güneş kremi surulmemesini onun yerine 10dan once ve 5ten sonra denize sokmamızı, denize sokarkende şort tshirt giydirmenizi söylemişti tabi kafaya şapka:) hatta biz bir de golgelikli simit aldık:) geri kalan saatlerde de golgedeydik hep. Biz kemere gittik.


harikademir

Biz 3.5 aylikken tatile gitmistik. 11.00-15.00 arasi direk gunese gelmeyecek. Mustela 50 faktor aldim. Sabahtan bulayip kreme tum gun arabasinda ya da sezlonga tuttum.15.00ten sonra da 15 dakika gunese cikarttim. Hic bir sorun yasamadik.


julyet

http://www.ntvmsnbc.com/id/25222656/ buradaki yazıyı okuduktan sonra güneş kremi almaktan vazgeçmiştim. Gerçi, henüz bir tatil deneyimimiz olmadı ama siz yinede okuyun, güzel tavsiyelerde bulunulmuş.


gunesulus

selam arkadaşlar, güneş kremi seçimi ile ilgili yeni bir yazı yazdımç.

anneler için faydalı olabilir düşüncesi ile paylaşıyorum.. 


Cevaplamak için Üye ol