Şişli-Mecidiyeköy civarı çocuk doktoru

gazozzz soruyor: 10

Arkadaşlar merhaba,

Hem sitede yeniyim, hem de 3 haftalık anneyim. Oğlumun aşıları 1 hafta sonra başlıycak ve iyi bir çocuk doktoru arayışı içindeyim.
Doğumum Özel Göztepe Hastanesi'nde oldu ve oradaki çocuk doktoru Dr. Afşin Ünver'di. Kendisinden oldukça memnun kaldık, sonradan internette araştırdığımda da hakkında güzel şeyler okudum.
Ama Şişli'de oturduğum için Afşin Bey uzak kalıyor ve özellikle çocuk doktorunda mesafenin yakınlığının önemli olduğu yönünde uyarılar aldım. Durum böyle olunca Şişli civarında bir çocuk doktoru arayışına girdim.
Bildiğiniz sıcak, ilgili, bilgili, ulaşılabilir, deneyimli ve uzun yıllar gidilebilecek Şişli civarı bir çocuk doktoru varsa, tavsiyelerinize çok ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


yaseming99

benim düşüncem çocuk doktorunun o kadar da yakın olmasına gerek olmadığı. zaten rutin aylık muayenelere götürüyosunuz, ayrıca Allah korusun acil durumlarda da zaten hastanenin acil servisine gidiyosunuz ve genelde bu tip ateşler filan gece oluyor :) yine de biraz daha yakın olsun istiyorsanız
ben kendi doktorumu tabiki tavsiye ederim, belki tanıyosunuzdur Dr.Gökhan Mamur. Etiler Memorial'da, ve gerçekten de müthiş iyi biri. kesinlikle tavsiye ederim.


TulinOzOz

GAZOZ cocuk dr bulabıldın mı ehıl bırı ? bana tavsıye verebılır mısın


gazozzz

Slm TLN

henüz bulamadım. arkadaşlarımın çoğu karşıda oturuyor ve tavsiyeler genelde hep karşıdan. Karşıda çok güvendiğim referansla 2 doktor buldum ama biri koşuyolu biri göztepe de ve bizim arabamız yok.
 
Bu taraf için yaseming99 saolsun birini önermiş onu da araştırıyorum.
Bu arada evet golden ım vardı. Resimdeki küçük hali. 2 yaşına gelince ve hamile kaldığımı öğrenince vermek zorunda kaldım:( Birgün yeniden inşallah..


TulinOzOz

hamılelıgın ıcın kopegını verdıgın ıcın uzuldum - kaldı kı cok ıyı ark olabılırlerdı- neyse bu kısım ıcın cok yorum yapmak ıstemıyorum .... sana tavs edılen dr adını soyadını yazabılır mısın bende bakmak ısterım

tsk


yie

ben Türkiye Hastanesinden çocuk doktoru tavsiyesi istediğimde Şükrü Bey'i tavsiye etmişti bir arkadaşım. netten de baktım hakkında hep güzel yorumlar okudum. siz de bir bakın isterseniz..TulinOzOz

yie cım sen sanırım dogumu da orda yapmaya karar verdın

jınekon kımdı ?


yie

Ayşe Duman; ben doktorumdan bayaa memnunum :)) hastane de özellikle bahçesi ve mimarisiyle hoşuma gidiyor..sen neye karar verdin?


gazozzz

Benim şu an gittiğim çocuk doktoru, Özel Göztepe Hastanesi Afşin Ünver. Doğumu orada yaptığım için, Afşin bey e hastanenin çocuk doktoru olduğu için ona devam ettik. (Hastanenin hizmeti, temizliği, donanımı, ve güleryüzlü personelinden çok memnun kaldık bu arada ilgilenen olursa.)
Oldukça rahat, güleryüzlü bir doktor.

Afşin bey dışında Dr. Müjgan Oral tavsiye edildi bana. Araştırdığımda hakkında hep olumlu şeyler okudum. Tavsiye eden jinekoloğumdu. TLN jinekolog sorduğun için kendi jinekoloğumu önermek istedim, Dr. İlknur Aköz. Onun da muayenanesi Suadiye'de.
Ama gözü kapalı tavsiye edebileceğim bir doktordur. Benim onunla 3 ameliyat geçmişim oldu (yumurtalık kisti, vs.)
İnanılmaz sıcak, bilgili, ilgili, deneyimli, ulaşılabilir, empati yapan, hem jinekolog, hem psikolog, hem anne gibi yaklaşan, seni senden fazla düşünen, doğru teşhis koyan bir doktordur.ilkayoz

Gayrettepe Florance N.Gale Hastanesinde Tamer Ünver'e götürüyoruz bizimkileri.Aynı hastanede doğum yaptığım için ilk günden beri ilgileniyor ve çok menunuz,çok ilgili bir doktor,acil birşey olduğunda telefonunuza cevap veriyor ki bu gerçekten çok önemli.Hiçbirşeyi atlamıyor,sanki kendi çocuklarıymış gibi seviyor ve ilgileniyor.


huysuz

Amerikan Hastanesi- Hilda Çerçi Özkan. 3,5 yıllık doktorumuz. Çok memnunuz. Aynı hastanede başka doktorlara da başvurduğumuz oldu acil durumlarda. Hepsi gayet ilgili ve bence en önemlisi güncellenmiş bilgilere sahip doktorlardı. Ben hastane doktorlarına gitmeyi de ayrıca çok doğru buluyorum. Zira tahlil, tetkik vs. hemen sonuçlandırılıyor ve bu da küçük bebekle/çocukla çok kolaylık sağlıyor ebeveynlere. Efe geçen yaz virütik bir hastalık geçirmişti ve Hilda Hn. hemen alıkoydu hastanede ve 6 gün gayet güzel tedavisi yapıldı.Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Memede uyumak 4

eysanada_2901
Son: ayazlali,

2ay 10 gunluk bebek 12

berilimmmm
Son: Berilimmmm,

Tuvalet eğitimi 8

s_gur_s 2Y
Son: derya275,

Erenköy anaokulu tavsiye 0