Şişli-Mecidiyeköy civarı çocuk doktoru

gazozzz soruyor: 9

Arkadaşlar merhaba,

Hem sitede yeniyim, hem de 3 haftalık anneyim. Oğlumun aşıları 1 hafta sonra başlıycak ve iyi bir çocuk doktoru arayışı içindeyim.
Doğumum Özel Göztepe Hastanesi'nde oldu ve oradaki çocuk doktoru Dr. Afşin Ünver'di. Kendisinden oldukça memnun kaldık, sonradan internette araştırdığımda da hakkında güzel şeyler okudum.
Ama Şişli'de oturduğum için Afşin Bey uzak kalıyor ve özellikle çocuk doktorunda mesafenin yakınlığının önemli olduğu yönünde uyarılar aldım. Durum böyle olunca Şişli civarında bir çocuk doktoru arayışına girdim.
Bildiğiniz sıcak, ilgili, bilgili, ulaşılabilir, deneyimli ve uzun yıllar gidilebilecek Şişli civarı bir çocuk doktoru varsa, tavsiyelerinize çok ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


gazozzz

İlginize teşekkür ederim, araştırmaya devam ediyorum.
Sanırım burada tavsiye edilen hastanelerin hiçbirinde, özel sağlık sigortası hariç, bir sağlık güvencesi yok. Hastane doktoru olursa, sgk anlaşmalı bir hastaneyi tercih ederim.


yie

gazozzzcuğum, Türkiye Hastanesinin sgk ile anlaşması var..bir bak istersen..


gazozzz

çok teşekkür ederim yie cim. araştırıyorum şükrü bey i de


yuksel_

merhaba, biz Florance Nightangale Avrupa Hastanesinden Birol Öztürk'e götürüyoruz..Oldukça ilgili biri ve herşeyi sorabiliyorsunuz..tavsiye ederim.bekir

Kesinlikle Türkiye Hastanesi Salim ERDOĞAN  çok iyi bir doktordur.


sunkey

gazozzz uzun zaman olmuş, çocuk druna karar vermişsindir diye düşünüyorum.Ben de Şişli yakınında hastane dru arıyorum. kime gidiyorsun?


sunkey

yasemin sen Ayşe uman'a devam ediyor musun ?


yie

Gunes'im yaa, maalesef Ayse Duman ayrilmis hastaneden, dogum sonrasi kontrolume de ona gitmistim 6 ay sonra gel smear testi yapalim, demisti. Sanirim Anadolu yakasinda artik. Ne yapacagimi bilmiyorum, oysa ne guzel dr.umu buldum, diyordum..bu arada cocuk dr.u Sukru Beyden memnunuz, devam ediyoruz; bir de Nisantasi'nda Sisli Etfal'e bagli bir semt poliklinigi var, orda Firdevs Hanima da goturduk Elif'i bir Iki kere, o da iyi


naremania

Tamer Ünver'e götürmüştüm. Çok ilgili, çocukları seviyor ve aradığınızda muayenede telefon almama ilkesi olduğu için sonra mutlaka sizi geri arıyor. bunlar iyi tarafları. Ancak bizdeki süt allerjisini, çocuğun yanaklarını gösterdiğimiz halde, ciddiye almayıp teşhisini belirtmediği için bir akşam ne olduğunu anlamadığımız berbat kızarıklıklarla başka bir hastanenin aciline gitmek zorunda  kaldık ve inek sütü alerjisi olduğunu söylediler. Sonra geçene kadar buna uygun, aşamalı olarak inek sütü proteinine de geçtiğim bir diyet yaptım. O süreçte drumuzu değiştirdik.Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Ella ertesi gün hapı ve emzirme 3

14 aylık bebek 2

118 6H
Son: mrslikbr,

Acıbadem fulya cocuk doktoru 0

Bitmeyen öksürük 9

fisstik
Son: OLBEY,