ankara akay hastanesi ile ilgili bilgi veya deneyimlerini paylaşır mıısız?

burcu_aslangul soruyor: 3

doğumu kayda ve akayın doktorlarından biriyle yapmak için karar verme aşamasındayım. teşekkürler

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


burcu_aslangul

bir de arkadaşlar allah korusun ama bebğimi dünyaya getirdikten sonra bir rahatsızlık olu da hastanede kalmamız gerekirse bütçemiizi çok aşan bi sonuç olur mu diye merak ediyorum.kendi özel doktorum akayda doğum için 4000tl istedi.ben de akay dan fiyat aldım kendi doktoruyla 1500 tl fiyat verdiler. bilmediğim bi doktor braz korkutuyor beni,,doktor adı verebilr miisnz akayda??


hulya_Oyku

Kendi alacağı ücret mi 4000 tl yuuuhhhh...!!
Orada bir dr bilmiyorum ama kızkardeşim kendi doktoru ile o hastenede doğum yaptı. Fena sayılmazdı. Ama oranın yenidoğan ünitesi bildiğim kadarıyla yok. Şayet bir sıkıntı olacak olursa zaten orada kalmazsınız diye düşünüyorum. İnşallah hiç bir sorunla karşılaşmadan sağlıklı bir doğum yaparsınız....Kolaylıklar diliyorum....


Ulku

akayin yenidogan unitesi var. ben akayda yaptim dogumumu. doktorum disardan geldi.

guven hast. ile  kiyaslayarak bir arastirma yapmistim. doktorum disaridan gelecegi ve normal dogum olacagi icin benim icin onemli kriterler: yenidogan unitesinin yeterliligi, cocuk doktorlarinin kim oldugu, yatak sayisinin cok olusu (sanirim ankaradaki en buyuk hastane o, normal dogum nedeniyle her an bosta yatak olmasini istemistim), ebe ve hemsirelerin tecrubesi..

kendi doktorumun da onayiyla bu saydigim her konuda icim rahat olarak gittim ve memnun kalarak dondum. ustelik fiyati guvenin yarisiydi.

yalniz, 4000 tl ucret hakkaten cok fazla.Cevaplamak için Üye ol