Bumbo koltuk

nurturia soruyor: 9

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


yie

biz 4 aylıkken almıştık; çok rahat ettik. bebeği kavrayışı oldukça güzel. zaten dizaynı ne kadar iyi olsa da ilk başlarda uzun süre oturtturmazsınız..


Cansu88

snki oturtmak icn erkn bnce braz daha bekleseniz daha iyi olur


pelinau

Yaklaşık 4. aydan beri bebeğimi kucağımda aynı bumbonun kavradığı gibi tutarak gezdiriyorum. Küçük hanımefendi etrafı izlemek istiyor çünkü. 


Ben de sitesine filan bakarak özendim ama mağazada içine oturtmaya çalıştığımda oturtamadık. Öncelikle Kilotlu çorap +kadife tulum vardı üstünde, bacaklar sığmadı, dar geldi. Kendini arkaya atarak bacaklarını kurtardı ve hevesim kursağımda kaldı. 


Kızım şimdi 5 ayı doldurmak üzere ve 7 kg. sürekli yerde hareketler yaptırdığımdan kuvvetlendi. bumbo bize uymadı. Bir de dikkat ettim de sitedeki resimlerde bebekler hep yazlık kıyafetlerle. Oysa ben evde kilotlu çorap ya da kadife kapalı alt giydiriyorum.  4-14 ay yazmışlar ama bu noktaya da dikkat edin derim.

Eğer bebeğime uysaydı 4 aydan önce oturtmazdım, yani 4 ay dolmadan. Çünkü hamur gibi yığılıyor, omurgasına bir şey olmasın mazallah...

Bu gibi nedenlerle evde koca salıncak, chicco bouncing chair ve bebek arabasıyla takılmaya devam... Daha bir de kocaman mama sandalyesi var ki açmadığımız, artık yürümeye yer kalmadı :))) Of çok da özenmiştim ya, şimdi başlığı görünce ondan yazayım dedim.


yusuf19

bn bes aylıktan berı kullanıyorum aldıgım en mantıklı seylerden bırı 8 aylık gun gectıkce dahada ıcıme yarıyor nereye gıtsek yanımızda ordan klkması ımkansız onune oyuncaklarını verınce oyalanabılıyoo cook memmnunum ve oglumun dekteksız cabucak oturmasında bnce cok buyuk etkısı var sayna

ben 4. aydan sonra kullanmaya başladım.ancak benim diyeceğim, benim kız 6. aydan sonra ordan kendi kendine çıkmaya başladı. aldığım yerden (e-bebek) emniyet kemeri istedim,siz yeni aldıysanız belki sizinkinde zaten vardır. yani dikkat edin,kemeri bağlamadan yüksek yerlere falan koymayın sonrasında.


miray123

arkadaslar bende bumbo combo almak istiyorum acaba aranızda artık kullanmayıp satmayı düsünen varmı


jiyanhejaye

3,5 yaşındayız hala kullanıyoruz ne diyim :))


jiyanhejaye

biz 12 kiloyuz rahatlıkla kullanıyoruz.Bacaklarının orda boşluk bile kalıyor


oyabes

Satmak isteyen var mı?


Cevaplamak için Üye ol