İstanbul avrupa yakasıı oyun gurubuuuu??????

edizimmm soruyor: 10

Merhaba oğlum 20 aylık merterde oturuyoruz yakın semthlerden aıleler gurup kurmak isiyoruzz:)))) ayrıcaa avrupa yakasındaki oun gurupları nerelerde var ve ucretler neler?

Bu soruyu cevapla


34 Cevap


NesrinAvcu

Merhaba bizde şirinevlerde oturuyoruz oğlum 41 aylık oyun gurubu arıyorum katılırsak çok mutlu oluruz :)


edizimmm

Pınar gurubun kurucusu oll:)))) ben mesaj atamıyorum kimseyee:((


pinarsultan

Merhaba arkadaslar, gruba katılmak ısteyen arkadaslar sanırım 4 oldu. edızım, Ediul, Nesrınavcı ve pınarsultan. Bu durumda ıstersek bır mekanda kalecenter, marmara forum veya herhangı baska bır yer yada ben de veya başka bırınde bulusabılırız. İlk etapta cocuklarımız tanısır, kaynasır. Bırde cayımızı yudumlayıp sohbet edebılırız. Benim onerım bu. Sızın onerılerınızı bekliyorum. En kısa zamanda pratiğe dökersek güzel olur.


NesrinAvcu

Kar yagisi bittikten icin organizasyon  yapalim : )


pinarsultan

Peki..edizimmm

Bencedee:)) ilk etapta alısveriş merkezi biraz daha uygun sanki sonrasında bende seve seve herkesi misafir edebilirim:)))marmara forumda guzel bir aktivite merkezide var zaten:))


NesrinAvcu

Tarih belirleyelim hangi gun musayitsiniz hafta ici olsun marmara Forum sakin olur. Once bi tanisalim bende seve seve evimde misafir ederim sizi


ediul

bence de haftaiçi sakin bir mekan olabilir..:) takip ediyorumZumrut_Mert

Merhabalar bizde oyun grubunuza katılmak istiyorus davet ederseniz eger oglum 15 aylık fatihde oturyorus :)


pinarsultan

Arkadaslar mekan coğunluk marmara forum dediğine göre orası olsun. Peki gün ve saat ? Çarşamba 12 olsun mu? Sizin fikşrleriniz?Cevaplamak için Üye ol