Bahçeli ev hayalimiz

moms soruyor: 7

merhaba, araları 12 ay olan 2 oglum var. ikisi de doga asıgı, toprak, cimen, cayır, tas, cakıl, bortu bocek kendilerini kaybediyorlar. buyugu parktan eve sokamayız, kucugu de ondan asagı kalmaz. evimiz acıbademde. ama park yakın değil. bakıcıları her gun cıkaramıyor 2 oglan olunca evden cıkamıyorlar bazen, cıkarsa bile parktan cok ormanlık alan seviyorlar. hal boyle olunca bahceli eve mi tasınsak dedik. Is yerim Mecidiyekoyde. Acıbadem - Mecidiyekoy arası 45 dk gidis 30 dak donus suruyor. Daha fazla trafıge maruz kalmak ve bebeklerimin zamanından calmamak adına lokasyon benim icin onemli ama istanbulu cok iyi bilmiyorum.

Isyerime cok uzak olmayan (aracla gidip geleceğim), bahce ortamını bulabileceğim semtleri, siteleri, biliyorsanız fiyatları yazarsanız cok memnun olurum tabii cok ucuk fiyatlı olanlar harıc. Satılık dusunuyoruz, tesekkurler

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


denizv

Merhaba, sitede apartman dairesi mi mustakil ev mi dusunuyorsunuz? Buyuklugu ne olmalı ve butceniz ne civarda yazarsanız fikir verebiliriz. Yeşil alanı guzel olan siteler var ama illa mustakil ev dusunuyorsanız ona göre bakmak gerek.


moms

mustakil ev olmasına gerek yok (zaten mustekil evin zorlugu cok olur) site icerisinde, bahce katı olabilir butcemiz 500-600 bin tl civari, minimum 3+1 olmalı, cok tesekkurler


sehergil

Ben de çok istiyorum bahçalı ev. Mecidiyeköy civarına yakın yoktur da. olsa da fiyatları çok uçuk olur heralde. Benim aklıma bahçeköy civarları geliyor. Belki oralarda bulabilirsiniz.


denizv

Okmeydanı perpa arkasında mustakil evlerin oluşturdugu bir site var. Ufak bahçeleri var ama yeter. :)Fiyatları ne civarda oldu bilemiyorum ama guzeldir evler eski olsa da yapılabilir. Onun haricinde aklıma gelenler Avrupa konutları Gaziosmanpaşada ama onlarda da fiyat 700bini geçiyordu sosyal olanakları iyiydi. Belki levent ya da gazeteciler taraflarında eski evlerden bulabilirsiniz. Ya da motosiklet kullanmayı ogrenip buyuk bahçeli kemerburgaz/gokturk zekeriyakoy gibi avrupa yakası tarafında ya da anadolu yakasındaki beykoz paşabahçe taraflarında çok seçenek bulabilirsiniz..

Kolaylıklar diliyorum.Aklıma gelen başka bir yer olursa tekrar yazarım


nilayy

Benim bir arkadaşım taşındı bahçe katına; valla o kadar güzel vakit geçiriyorlar ki kızları hep bahçede. Kesinlikle bizimde aklımızda var böyle birşey. sizin adınıza göktürk taraflarını düşündüm ben; ben çeşitli şartlardan anadolu yakasını bırakamıyorum ama eğer sizin bırakma imkanınız varsa orada hem yeni hemde çok güzel siteler var.


mustafamami

biz kağıthane'deyiz.  merkezi sayılacak bir semt. yeni yeni çok güzelleşiyor. başak konutlarının ön tarafında bir sitedeyiz. biraz küçük ama bahçesi var çocuklar bütün gün dışarda. sahil parkı yaptılar bisiklete biniliyor, park, spor aletleri, basket sahası... buralara bakabilirsiniz yeni yapılan siteler de var. belediye'nin olduğu bölgede hasbahçe var. piknik alanı, lunapark... arabanız varsa santral istanbul çok yakın. orada da sahile güzel bir park yapıldı... cendere vadisi projesi yapılacak... bir bakın derim... 


mustafamami

mecidiyeköy'e de çok yakın... Cevaplamak için Üye ol