OĞLUM SALLANMADAN UYUMUYORR

annegkc soruyor: 3

bebeğim 5aylık doğduğundan beri sallayarak uyutuyorum ve asla sallanmadan uyumuyor çok uykusu olsa dahi sizce bu durum geçicimi  aynı dertten muzdarip olan anneler varsa ban yazsın???

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


julide

arkadaşlar annelerin ve bebeklerin ortak bir dünyası var bence. yazılanları okuduğumda o kadar çok ortak nokta buluyorumki anlatamam. aynen yazıldığı uyku olayını ne zaman stres yapsam veya herhangi bir konuyu ne zaman kafama taksam hissediyor resmen. işe başlamadan 10 gün önce strese girdim o da 10 gün önce huzursuz olmaya başladı ve ne zaman uyumuyor diye kaygılansam inadına uyumadı:)))

bu arada annegkc süper özetlemişsin: evet benimkide sallanıyor. üstelik ayakta bile zarzor uyuyor. battaniye istiyor. ben de  etrafın ayy niye alıştırdın veya bırak ağlasın ciğerleri açılsın çemkirmelerinden çok sıkıldım:))))))


burcukeklik

benim oğlumda gögsümde  emerek uyuyor. başka türlü uyutamıyorum yatağa koyduğum anda ağlıyor, mecburen iyice dalana kadar emzirip sallıyorum


annegkc

bence emziren anneler (yani bizler)bebeklerimizi sürekli emzirdiğimi için kokumuza alışıyorlar mecbur tek vucut şekilde yapışık siyamlar gibi dolanıyoruz salla salla nereye kadar bakalım illaki büyücekler ve sallanmanın saçmalık olduğunu anlıcaklar hahah:)artık takmıyorum kafama napıyım oğlumun kişiliğide böyle :)))
Cevaplamak için Üye ol