Yürüme yardımcısı chicco mu fisher price mı?

Mavipatik soruyor: 6

Merhaba arkadaşlar oğlum klasik örümcek yürüteçlerden kendini atmaya başladı ben de el ile tutup itilen yürüme yardımcılarından bakıyorum chicco ilk arabam mi fisher price melodili zebra mi hangisini önerirsiniz?

Malzemesinin yeterince ağır olmasi lazim tutup kalkarken ve sürerken düşmemesi için hangisi iyidir sizce kullanan gördüyseniz bi öneriniz olursa sevinirim.

https://www.hepsiburada.com/fisher-price-melodili-zebra-yurutec-p-AILEBDOMATDLD80

https://www.hepsiburada.com/chicco-ilk-arabam-yurutec-p-OYUNCA000652610000

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


Nurcancan

Merhaba, bizde fisher price'a benzer olandan vardı ama tekerlek hızına yetişemiyor bebekler... kovayı ters çevirip tutunması daha güvenli bence:)


Mavipatik

Eski usul o da iyiymiş :) bizimki elektrikli süpürgeye tutunuyor iteleyemiyo ama süpürgeyi koltugun yanına koyunca süpürgeden koltuğa geçiyor :) sürekli bacagima yapışıyo yürümek için kendi kendine biraz idare edebilir mi acaba bu oyuncaklardan biriyle dedim de


ayberke

Ben yegenime chicconukini aldım.Çok fsydasini gördüler.Çocukta sevdi.


Mavipatik

Teşekkürler Ayberke, ben de sonuç olarak chicco aldım 4 gün sonra 11 ayı bitiriyo oğlum ama pek yüzüne bakmıyo oyuncağının, önündeki aktiviteleri harika ama az oynuyo tutup yürümeye de korkuyo daha çok benim elimden tutarak veya koltuklarda yürümeyi tercih ediyor, zamanla alışır mı sizce oyuncağından tutup yürümeye yegenlerinizden gözlemlediğim kadarıyla cevap verirseniz sevinirim :)


ayberke

Her çocuk farklıdır amam alışırı diye düşünüyorum yeğenimde önce öndeki oyuncaklar oynadı, sonra ona gösterdiler 13. ayının bitmesine az kaldı yılbaşında almıştım.Şuan hala yürümüyor ama oyuncakla gidiyor geliyor yada elinden tutarak yada koltukta sıralıyor zaten 1 aya kadarda kendi başına yürür endişe etmeyin zamanla alışacaktır zamanı gelince illaki yürür.


Mavipatik

Teşekkürler detaylı açıklamalar için ayberke :)Cevaplamak için Üye ol