doğum sonrası ağrılar

betul_erdem soruyor: 5

doğum yapalı 3 ay oldu ilk günlerden bu yana sürekli ağrılarım var. heryerim ağrıyor tüm kas kemik ve eklemlerim. ilk zamanlar normaldir geçer diye düşünüyordum ama giderek artıyor. her pozisyonda ağrıyor yatamıyorum bile :(( neden olabilir böyle bişey yaşayan var mı??

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


nilaylilayla

emziriyorsanız eğer ve emziriyorken kasıyorsanız kendinizi bir de gece uyanmaları çoksa, ağrılar bu yüzdendir..diye bir tahmin..


neyran

kemik ağrılarınızın sebebi kalsiyum eksikliği olabilir. doğumdan sonra da kalsiyum ilacı almaya devam ediyor musunuz?  benim kızım 2 aylık oldu. ben de emziren bir anneyim. doğumdan sonra da kalsiyum almaya devam ediyorum. gene de bir doktorunuza danışın...


betul_erdem

yani evet kalsiyumu aksattım sanırım o yüzden olabilir emziriyorum bende ama emzirmek artık normalleşti şükür kasmıyorum kendimi fazla ama bebeğim sürekli kucak istiyor belki sürekli onu taşımaktan :( ama yine de doktora gitmeli her yerim ağrıyor bi burun kemiğim ağrımıyor sanırım :)


aicha_hero

işte benimde merak ettiğim konuydu bu, doğum yapalı 45 gün oldu, normal doğum yaptım kasık bölgem ağrıyor sanki çatı ağrısı gibi.doktoruma da gideceğim ama fırsatım olmadı 40n cıktıktan sonra gel demişti.Ağrı olması beni düşündürmüştü :(


gunseliii

ağrılarınızı giderebildiniz mi?? aynı ağrılar bende de var bir türlü geçmiyor...Cevaplamak için Üye ol