Ankara'da çocukla nereye gidilir?

melecek soruyor: 5

merhaba, 2 yaşında oldukça afacan kızımla Ankara'da çeşitli mekanlar denedik.

http://psikologanneden.blogspot.com.tr/sitemde bir kısmını yazdım. Ama hala arayış içindeyiz, çocuk oyun alanı olan, yemek kalitesi yüksek nereleri önerirsiniz?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


msasa

Balgat mangal sefasina gidebikirsiniz. Biz her gittigimizde cocuklu aileler oluyor. Alt katinda oyin alani da mevcut


ilsu1610

Hayvanat bahçesine gidebilirsiniz ayrıca keçiörenin girişindeki park ta hem mangal hem de dinlenmek için ideal ve keçiören ftz en üst katında çocuklar için oyun alanı var ikeanın yanında bir alışveriş merkezinin içindeki akvaryum alanı var İkeanın içinde çocuğunuzu 1 saatliğine bırakıp karşıdan izleyerek yemek yiyebileceğiniz bir oyun alanı var tabii ablalar yanında hatırladıklarim bu kadar


dilrubaa

Big baker cayyolu. Oyle muhtesem bi oyun alani degil ufak bi alan, ama tam yanindaki masaya oturabilirseniz cocugunuz gozunuzun onunde keyifle yemek yiyebilirsiniz. Yemekleri de guzel oluyor.

Bi de cayyolunda beysukent mini town, ufak bi cafesi de var ama asil olarak cok buyuk bi cocuk yasam alani eglence merkezi. Ust katta minik bir kasaba alt katta da top havuzu kaydiraklar filan var. cok kalabalik da olmuyor.


2008annesi

Luppa açıldı Gordion tarafında, çocuklar için kocaman bir oyun alanı var, annelerde rahatça oturup sohbetini ediyor, tavsiye ederim. Açık hava olarak Eymir ve Ahlatlıbel'i tek geçerim.


melecek

Luppa'yı 23 Nisan'da deneme imkanım oldu. Mekan ve oyun alanı çok güzel, öneriniz için teşekkürler...3 yaş sonrasında daha rahat edeceğiz sanırım.Cevaplamak için Üye ol