çiğneme terapisti ile görüşenler

gurur_um soruyor: 3

sevgili nurturia anneleri benim oğlum 33 aylık ve hala maalesef çiğneyerek yemek yemiyor. elimden gelen ve etrafdan duyduğum herşeyi denedim olmuyor inatçı bir çocuk..kendi ilimde çiğneme terapisti yok ve çevre illerde de yok. ankara da olduğunu biliyorumfakat geçireceğim bir ameliyat nedeni ile biryerlere gidemiyorum. fakat bu durum çok canımı sıkıyor iyice bunalım yaptım. eğer çiğneme terapisti ile görüşen arkadaşlar varsa ve önerdiklerini burada benimle paylaşırsanız çok sevinirim..

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


gurur_um

normal öğünlerinde yemeklerini yiyor her yemeği yiyor ama çatalla eziyoruz. meyvalarını yoğurtla veriyorum yada meyva suyu.. ama eline alıp da birşey yemiyor ..


gurur_um

ihavedream teşekkür ederim. bayanda aynı sorunu yaşamış. kendisine yazdım inşaallah iletişime geçebilisek tecrübelerinden yararlanacağım. zor bir süreç ve can sıkıcı.umarım düzelir.


burcin_aden

Cignememe sorunuzu aştinizmi? Eger basanildiysenin nasil yaptiniz yazar misiniz? Ayni sorunu bende yasiyorum kizimda maalesef ve gercekten cok can sikici bi durum.Cevaplamak için Üye ol