Büyükçekmece kreş tavsiyesi?

brnshn soruyor: 10

Merhabalar,


30 aylık kızımı kreşe vermek istiyorum. 7 cüceler ve İlkfiliz arasında kararsız kaldım. Çocuğu giden velilerden bilgi istiyorum. 15 aylıktan beri teyzesi evimizde bakıyor. Kreş daha uygun olur düşüncesindeyim. Sizce de uygun olur mu?

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


MELEKLER

BÜYÜKÇEKMECE DEĞİLDE BEYKENTTE YEDİ CÜCELERİ TEK GEÇERİM..


brnshn

Benim Bahsettiğim yerde. Beykent'te. Memnun musunuz? Ne kadarlıktan beri gidiyor çocuğunuz biraz bilgi verebilir misiniz rica etsem?


MELEKLER

benim oğlum anasınıfında şuan 2 sene gitti..özellik le yöentimden çokmemnundum ..ve eğitim çok güzel yüzme havuzu ve bazı aktivitelerinde aidatın içinde olması tercih sebebimdi.


brnshn

İnternette yaptığım araştırmalar 7 cüceler ve ilk filiz önerilmiş. Haftaya ikisini de gidip gezicem, artık kamera sistemi yasaklanmış, henüz benim ki 2,5 yaşında olduğundan yönetim ve eğitimden çok bakacak öğretmenin deneyimli sabırlı ve iyi huylu olması. Sizin ki tam gün mü gidiyordu?  


sincapcim

Bende kesinlikle ilk filiz derim. her açıdan biz çok memnun kaldık. gerek öğretmenlerimiz, gerekse çocukla ilgi alakaemine_g

merhaba brnshn yavrunuza anaokulu buldunuzmu acaba bulduysanız hangi anaokulu?

 

 


brnshn

Merhabalar egrs,


7 Cüceler anaokuluna başlattım. Sebebine gelince burada ki yazan yorumlar ve okul ziyaretinde müdürün verdiği güven. Okulda temiz görünüyordu. Pekte araştırma şansım yoktu. Bu 2.haftası okulu sevdi yalnız sabahları benden ayrılma sorunu yaşıyor. Bunuda bi şekilde atlatırsak umarım her şeyleri daha güzel olacak. Öğretmeninden de memnunum. Her aradığımda itinayla her soruma cevap veriyor.  


emine_g

merhaba brnshn bende arkadaş anaokuluna verdim çok memnunum acayip güleryüzlüler öğretmenleride çok ilgileniyorlar her şeyde bilgilendiriyorlar hayırlısı olsun inşallah...brnshn

Merhaba emine_g ne kadarlikti sizin cocugunuz. Alisabildimi bizimki sabahlari gitmicem diye cok agliyor.okulda mutlu fotolarini gordum. Bende memnunum okuldan suan icin baska sıkıntı miz yok.


emine_g

merhaba brnshn 4 yaşında zamanla alışır okuldaki öğretmenleride anlatması lazım konuşması lazım acaba okula gitmek istememesinde bir şey olabilirmi araştırın

 Cevaplamak için Üye ol