Bebek arabası

hatice1809 soruyor: 4

Merhabalar 

Kizima bebek arabasi almak istiyorum tavsiye ettiginiz bir ürün varmi? Hafif hem travel sistem olsa daha iyi hem uygun fiyata. Ben hepsi burada.comdan bir ara baktim http://www.hepsiburada.com/mcrae-mc-815t-triple-jogger-travel-set-3-tekerlekli-bebek-arabasi-kirmizi-pm-ailenksmc815t

Bu nasil acaba kullanan varmi 

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


missmarttle

bu markayı daha önce hiç duymadım, satıldığı bir mağaza biliyorsanız gidip deneme şansınız var mı diye bir bakın derim. ben normalde hafif baston puset kullanıyorum kızıma. yazın yazlıkta iken kızım 6 aylıktı, kuzeninin travel system arabasını kullandık geçici olarak, bana ayrı, kızıma ayrı eziyet oldu. travel system arabalar anakucağı ile kullanırken iyi de, bebek oturmaya başlayıp anakucağını çıkartınca puset aparatı pozisyonlu olmuyor. bu paylaştığınız model belki oluyordur, açıklamalarından anlayamadım. bizim kullandığımızda sadece iki pozisyon vardı ve sırt kısmı değil puset aparatı olduğu gibi geriye kaykılıyordu, kızım uyuduğu zaman hiç rahat edemedi, kendi baston pusetini hasretle andı:)) ayrıca bu tip üç tekerlekli bir arabaydı o da, bana biraz denge sorunu var gibi gelmişti.


ayssegulll

Merhaba,kraftın bebek arabalarını tavsiye ederim.Çift yönlü hem de hafif olan arabaları var.Fakat ben de diğer cevaptaki gibi baston bebek arabası almanızı tavsiye ediyorum.Bebek arabaları genelde katlanması zor ağır otobüslerde sorun yaşatan cinsten oluyor.Kısa sürelik daha hesaplı geçici bir bebek arabası alıp daha sonra bastona dönmenizi tavsiye ederim.Hem hafif kolay katlanılabilir yer kaplamaz kolay taşınır.


Bike

Kesinlikle Maclaren tavsiye ediyorum. 7 yıldır tepe tepe kullanıyoruz aynı arabayı düşünün :). Maclaren 2. el alabilirsiniz veya neredeyse tıpatıp aynı olan Brion var onu da kız kardeşim kullanıyor ve çok memnun.  Mutlaka baston alın derim. Kucağınızda bebekle katlayabileceğiniz bir araba olsun.


Aybelin

Biz hafif olsun istedik. Hem yerli hem de yabancı forumlardan eşim araştırdı. Maclaren puset aldık. (daha pahalı ve ağır araba tipi de vardı) Kızımız 28 aylık oldu, çok memnunuz. Bebek arabaları ağır oluyor, avantajı hem bebeği hem de alışveriş ederseniz paketler taşınıyor ama biz o şekilde kullanmak istemedik. Sağlam, hafif, güvenli, küçük bebekken de tam olarak yatabiliyor. Ana kucağı pratik birşey değil, bebek ağırlaşıyor hem bebeği hem kucağı taşımak gerekiyor, ben tavsiye etmem.Cevaplamak için Üye ol