Mothercare Çıtçıtlı body hakkında

emotional_mel soruyor: 10

Çoğu ürününü hazır indirimdeyken mothercareden tamamladım yalnız bugün 0-3 ay için kısa kollu çıtçıtlı body alayım dedim 3lü almıştım 0-3 6,5kilo ,bugünde daha bi kücük boyunu yeni doğpmuş 4,5 kiloya kadar olan için aldım ama eve geldimde gözüme iyice kücük gözüküyor,değiştirsemmi karar veremedim. 


mothercarein ürünlerini daha önce kullananlardan yardım bekliyorum.hani yeni doğduğunda kullanıcam sizce aldıgım iyi olurmu.genelde kücük oluyor diyorlar ama bazılarıda tam oluyor bebegime diyor kararsız kaldım...

Bu soruyu cevapla


30 Cevap


PembeTavsanim

bence degistirmeyin kizim 4 kilo uzeri dogdu ama ilk bir ay kadar 4,5 kiloya kadar olan newborn lari giydi rahat rahat ki dusuk kiloda da dogabilir .


emotional_mel

hımm aklım iyice karıştı ozaman son kararım değiştirmiyorum hiç :)  elimin altında olsun indirimdede aldım nasıl olsa teşekkür ederim Pembetavşan

Gülmina açıkcası gelen hediyeleri hiç paketinden çıkartmamayı düşünüyorum etkietini falanda sökmücem,direk bende mutlaka ihtiyaç olur birilerine hediye götürcem :) çok beğendiklerim haricinde ve çok yakından gelen kişiler haricinde.oldukça tamamladım çünkü,1-2 defa giyceği şeyi hiç açmak istemiyorum.


PembeTavsanim

rica ederim iyi bir hamilelik ve hayirli dogumlar dilerim:)


egis

Merhaba,
Benim oğlum 3050 gr doğdu, newborn bile bol geliyordu ilk başta, 2 aylık olana kadar da giydi. Bence iri de doğsa bebeğiniz ilk ay giydirebilirsiniz. Mothercare'in kalıpları bazı markalara göre daha büyük, mesela C&A'ya göre.
Hayırlı doğumlar,


nadia

yeni dogan bebege o newbornlar bile buyuk geliyor :) bana da cok kucuk gozukmustu ama iyi ki degistirmemisimemotional_mel

Teşekkür ederim ewt hiç değiştirmiyorum 1 ay bile kullansa yeter, sonucta bol gelip üstünde emanet gibi dursun istemiyorum. hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...


bade02

bence değiştirmeyin, ilk dönemlerde bodyler çok sık yıkanıyor, ihtiyacınız olacaktır. malesef bu sık yıkamalarda da mothercare bodylerin boyun kısımları genişliyor. bebeğiniz 4 kilo doğsa bile yenidoğan bodysi olacaktır.


emotional_mel

Ewt özellikle boyun kısmı için olan yorumları okumuştum biraz geniş oluyormuş ama öle kaliteliki o yüzden o detayı bile hiç düşünmedim. Dışarıda bikaç baktım body için ama o yumuşaklıgı hiçbirinde bulamadım. teşekkür ederim değiştirmeye karar verdim,sevgiler...ema

Mothercare ürünlerini sanırım çinde yaptırıyor oysaki Türk pedagoglar yerli markları öneriyor çinde yapılanları önermemelerinin nedeni ise kalitesiz boyalar kullanımı bu açıdan da yeni doğacak minnoşlarımızın sağlıklarını tehlikeye atmayalım derim ama tercih meselesi.Baskılı ürünlerde bebeklerde erken cinsi duyguların oluşmasına neden oluyor baskıdan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Beden meselesine gelince bence küçük de olmalı büyükte küçük çok olmasın kısa zamn giyebiliyorlar ama şuda bir gerçek çocuklar hiçbir şeyi eskitemiyor zaten:)))Oğlum 4,140 gr doğdu 0-3 ay olanları 15 gün giydi desem yeridir. 3- 6 ay olanları çok daha uzun süre giydi.Hiç giydirememektense zamanında pahalıda olsa ihtiyacını almak daha mantıklı geliyor bana..Şimdiden hayırlı doğumlar diliyorum.


ema

nergiskokusu Benim tavsiye edeceğim idil baby var minidamla var bebettonun organik ürünleri mevcut zeyland var.Çok ünlü markalarda görüyorum küçük ay olsa bile baskılar var yazık ya minicik bedenlerine onları giydirmek.
Cevaplamak için Üye ol