SVAVA Salıncak

can_kaya soruyor: 5

Svava salıncak (Tadelle reklamındaki kırmızı salıncak) almayı düşünüyorum. Alıp kullanan var mı?
Çocuğunuz sevdi mi? Memnun musunuz?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Ulku

bu salincak kucuk cocuklar icin guvenli degil gibi.
zaten satarken de ya$ sInIrI konusunda uyariyorlarmis diye duymustum.


blueberry

tadelle reklamında ya da ikea kataloğunda yerden yaklaşık 40-50cm yüksekte olacak şekilde monte edilmiş gibi... güvensiz hissi veriyor. 

google görsellerde birkaç foto var, yere  çok yakın gelecek şekilde monte edilmiş.. sanki daha güvenli gibi duruyor, hızlı bile sallansa yerden çok ciddi yükselmezmiş gibi.. monte edilişinin de önemi çok gibi...
yine de kullanmış birinin görüşünü merakla bekliyorum.


can_kaya

Ülkü merhaba, bizim için biraz erken dediğin gibi. Yeni evimize taşınacağız oğlum için eğlenceli bir oda planlamak istiyorum. Salıncak için de bir yer ayarlamalıyım diye düşündüm. İki yaşından sonra benim gözetimimde bindiririm. Diğer zamanlarda da duvara bir kanca asıp yukarıya toplarım diye düşünmüştüm.
100 kg kadar taşıyormuş, ben de binebilirim :))

Blueberry merhaba, ben de kullananların yorumlarını merakla bekliyorum.


akelimalat

merhabalar
bahsettiğiniz svava salıncağın üreticisiyim. bu ürün 2.20 mt  yükseklğindedir.genelde standart ev tavanları 2.50-2.70 arasında olur.yani yerden yüksekliği 30- 50 cm gibi bir ölçüdür.
salıncağımızın içinde çelik dübeller vardır.bu dübellerle büyük cami avizeleri tutturuyorlar.100 kiloya kadar kullanabilirsiniz.güvenlik yönünden ürünümüzün hiç bir sorunu  yoktur.ama çocuktur bu yeri gelir sandalyeden veya kanepedende düşer.yinede evlatlarımızın güvenliği için her türlü dikkati göstermemiz gerekli.bu ürünü almak isterseniz fiyatlarda bir haftalık bir kampanyamız var 89 tl ye satılan ürünler şu an 69 tl ye düşürdük.irtibat için: 532 6039973 nolu telefonu arayabilir dilerseniz sipariş te verebilirsiniz.


sharlavuk

İkea daki çapı 92cm öbürü 82cm bilginizeCevaplamak için Üye ol