Acaba hangi otokoltuğu

Demgul soruyor: 9

Aslında çok sorulmuş ama hep 1 yıl önce o yüzden yeniden sorma gereği duydum.Oğluma artık bir otokoltuğu almak istiyoruz 9-18 kilo olsun ve yatarlı olsun istiyoruz ama hangi marka olmalı başka ne özelliği olmalı tecrübeli annelerden yorumlarınızı bekliyoum.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


doublebassist

kullandığımız maxi cosi tobi önereceğim size. bizden sonra 3 arkadaşımız da aldı.çok memnun kaldılar. özellikleri sizin isteklerinize çok uygun.ve bildiğim kadarıyla şu sıralar e-bebekte indirimde.


benan_

britax römer safefix duo, bu klasmanın en güvenli koltuğu, yaklaşık üç yıl kullandık


arent

Romer safefix sakin almayin! Ben aldim yasamadigim sorun kalmadi! Su an bile kullanamiyorum. Dogru durustte kullanamadim zaten. Ucuz bir sey olsa coktan atip yenisini almistim.


Demgul

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bugün kraftın rino sunu aldık bakalım bebeğimizi alıştırabilcekmiyiz_cereninannesi_

Biz araba kiraladığımızda chicco proxima kullanmıştık ve çok memenun kalmıştık inanılmaz rahat etmişti kızım 10 aylıktı. Şehirler arası gezdiğimizde de uyuduğu zaman hemen yatırıyordum uyuyordu rahatça. Hatta şimdi bulabilrisem alıcam kızıma tr.yeye dönünce


masald

Arent ne gibi sorunlar yaşadığınızı merak ettim..Biz de Römer Safefix Duo almayı planlıyoruz ve içimize sinen tek model diyebilirim...Cevabınızı bekliyorum


serra77

Recaro...

Kaza yaptik araba paramparca oldu-neyseki kizim yoktu-arabada yerinden kipirdamamis ve zarar gormemis tek unsur oto koltugu idi.


masald

serra77 çok üzüldüm,iyi ki arabada çocuğunuz yokmuş..Kazadan sonra sanırım kullanılamıyor artık..Bilginize..Elcino_mutluatolye

Geriye donuk oto koltuklari cocuklar icin cok daha guvenli. Britax-romer'in internet sitesi dahil internette bircok yerde bu konuyla ilgili bilgi bulabilirsiniz. Nurturia'da da bu konu cok konusulmustu. Bizimkinin markasi ise Besafe ve cok memnunuz.


Cevaplamak için Üye ol