Geriye dönük oto/araba koltuğu hak.

pbakal soruyor: 8

Merhaba,
9 aylık kızımız için otokoltuğu bakarken geriye dönük uygulamaları gördük ve geriye dönük oto koltuğu almayı planlıyoruz.
"geriye dönük oto koltuğu sevenler" gurubundaki bilgiler için teşekkürler, en güncel bilgi 8 ay önce eklenmiş. Son dönemde edindiğiniz farklı bir tecrübe var mı?
Ankara Volvo bayisi britax fixway koltuğunu sadece Volvo'lara uyguladıklarını söyledi. Opel Astra Classic ya da başka Volvo dışındaki araçlar Britx fixway kullanan var mı?
Besafe kullananlar yorumlarınızı, tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Haftasonu Volvo ve Özelcan'a gidip koltukları denemeyi planlıyoruz.

Bu soruyu cevapla


98 Cevap


osman

Emelcivan biraz geç yanıt verebiliyorum kusura bakmayın. Besafe'in geriye dönük emniyet kemerli modelini 2009'da büyük uğraşlar sonucu alabilmiştik ama sanırım artık ithal edilmiyor. Sadece isofixli modeli var. Onu tavsiye ederim.


Windy

Teşekkür ederim osman, karar verme aşamasındayız. Araç değişikliği olacak ama isofix olacakmı içinde muamma, o yüzden bekliyoruz..

 

 

 


osman

Yanılmıyorsam 2002 sonrası üretilen tüm otomobillerde isofix standart.


Windy

Bütün araçlarda olmuyor aslında, 2011 model renault clio vardı kayınpederde, onda yoktu isofix.satulu

Besafe İzi Comfort X3 Oto Koltuğu da geriye dönükbağlanıyor mu?


Damla

Hayır İzi Comfort geriye dönük bağlanamaz, Combi ile çok benzer koltuklardır, Comfort geriye dönük bağlanamaz daha fazla yatırma pozisyonu bulunur, Combi iki yönlü kullanılabilir. Bu sayfada detaylı inceleyebilirsiniz BeSafe çocuk koltuklarını.


satulu

http://www.e-toker.com/urunler/be-safe-izi-comfort-x3-oto-koltugu-siyah/urun3217.html. Toker bebe yanlış bilgilendirme yapıyor o zaman. Bağlanır yazıyor:(


Kozzy

besafe ın gerıye donuk modelı ıstanbul bostancı'dakı hello baby magazasında var. bız de dun römer'in en guvenlı koltugu olan römer trıfıx ı aldık. e-bebekte kampanya var su anda. 150 tl hedıye cekı kazandık.Cevaplamak için Üye ol