Geriye dönük oto/araba koltuğu hak.

pbakal soruyor: 10

Merhaba,
9 aylık kızımız için otokoltuğu bakarken geriye dönük uygulamaları gördük ve geriye dönük oto koltuğu almayı planlıyoruz.
"geriye dönük oto koltuğu sevenler" gurubundaki bilgiler için teşekkürler, en güncel bilgi 8 ay önce eklenmiş. Son dönemde edindiğiniz farklı bir tecrübe var mı?
Ankara Volvo bayisi britax fixway koltuğunu sadece Volvo'lara uyguladıklarını söyledi. Opel Astra Classic ya da başka Volvo dışındaki araçlar Britx fixway kullanan var mı?
Besafe kullananlar yorumlarınızı, tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Haftasonu Volvo ve Özelcan'a gidip koltukları denemeyi planlıyoruz.

Bu soruyu cevapla


98 Cevap


balausto

Khan, 

teşekkür ederim, öyle oldu. Yanılmıyorsam 1300-1480 TL civarında satılıyordu. Her durumda da daha uygun oldu. 


gayem

teşekkürederim .bulamazsam geri döneceğim size.birşey daha sorabilir miyim?aldığınız ürün isofixli değil sanırım.köpükleri siyah köpük mü?


balausto

Gayem, 

evet bizimki isofixsiz; ama sitede isofixli de vardı yanılmıyorsam. Dış kısımda siyah köpük gördüm ama kafa civarındakilere bakmadım. Yarın bakayım,  yanlışlık olmasın.


gayem

şu anda sadece pratikev.com da 1.375 e besafe izi combi 3x satılıyor.isofixli nekadar dı acaba?balausto

pratikev'in benim aldığım dönemde stoklarında yoktu, tekrar başlamışlar satmaya, sadece isofixli model satılıyor. Benim aldığım sitede isofixli olan daha pahalı. http://www.babyparadies-shop.de/store/index.php?cat=c552_BeSafe-iZi-Combi-X3-ISOfix.html siteye üye olunca gelen fiyat kırmızı renk için 394 Euro+59 kargo. Ama renk seçeneği pek yok. Pratikev'den alınabilir, hem gelmesi için çok beklememiş olursunuz, hem de renk seçeneği var, taksitli de olabilir. (gerçi benim aldığım da kartların yurt dışı alışverişlerinde verdikleri kampanyaları nedeniyle 5 taksitle oldu)gayem

evet aşağı yukarı aynıya geliyor . balausto koltuktan memnun olmanız beni mutlu etti .hayırlı olsun tekrar .bende alırsam yazacağım.


balausto

Herkese tekrar merhaba, blogumda konuyla ilgili yazdigim yazimi da okuyabilirsiniz.

Sevgiler, gorusmek uzere...

http://geziyazilari.net/?page_id=2


osman

Güle güle kullanın. Besafe gerçekten çokg üvenli ve konforlu koltuklar üretiyor. Biz uzun süre kullandık. Şimdi bu soruyu soran Pbakal'ın tatlı kızı kullanıyor. Yükseltilen kafalığıyla daha uzun süre kullanacağınızı düşünüyorum. Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla alt gergi emniyet kemerleri sağa ve sola doğru açık değil de sanki ortadaki dayama ayağına dolanmış gibi. Onlar önemli bir fonksiyonu yerine getiriyor. Bağlantıları kontrol edin ve montaj klavuzuna aynen uyun. Tekrar güle güle kullanın.gayem

şimdi herkeze sürprizim var!!!

yeni besafe distribütörü ile görüştüm(bebekyaşam) ay sonu tüm besafe modellerini türkiyeye getiriyorlar.istanbulda satışa sunulacak.izmirde hello babyde veee antalyada daha anlaşma yapamamışlar ama bir mağazada canlı canlı gidip deneyerek dokunarak alacağız :))))))))))


osman

Güzel haber. Öne dönük koltuğu da Besafe'den seçebiliriz.Cevaplamak için Üye ol