Geriye dönük oto/araba koltuğu hak.

pbakal soruyor: 10

Merhaba,
9 aylık kızımız için otokoltuğu bakarken geriye dönük uygulamaları gördük ve geriye dönük oto koltuğu almayı planlıyoruz.
"geriye dönük oto koltuğu sevenler" gurubundaki bilgiler için teşekkürler, en güncel bilgi 8 ay önce eklenmiş. Son dönemde edindiğiniz farklı bir tecrübe var mı?
Ankara Volvo bayisi britax fixway koltuğunu sadece Volvo'lara uyguladıklarını söyledi. Opel Astra Classic ya da başka Volvo dışındaki araçlar Britx fixway kullanan var mı?
Besafe kullananlar yorumlarınızı, tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Haftasonu Volvo ve Özelcan'a gidip koltukları denemeyi planlıyoruz.

Bu soruyu cevapla


98 Cevap


gayem

evet tüm modellerden getiriyorlarmış ben kemer tutucuyuda listelerine eklettim ha bide güneşlik :))balausto

Gayem, bu çok iyi bir haber. Umarım Joker, E-bebek gibi gibi çok gidilen mağazalara da verebilirler de daha fazla kişiye ulaşır. 


Osman, montaj kılavuzundaki gibi yaptığımı düşünüyordum, yanlış mı olmuş? Emniyet kemerini soldaki tırnaktan geçirip sonra ortadan ve sağdan geçirip yerine taktım. Sonra tekrar kemeri çekip orta halkanın kırmızı bölümünde geçirdim. Gerçi benimkinde biraz kemer yamuldu, düz kalmadı, bir yerde hata mı yaptım acaba? 


Damla

Ben de bir müjde vermek istiyorum, bu ay itibariyle Nurturia'da e-ticarete başlıyoruz. Başta daha çok oyuncak ürünü olacak, oto koltuklarını daha ilerleyen dönemlerde düşünüyorduk ama Besafe'le ilgili gelişmeleri duyunca hemen Bebek Yaşam'la görüştük. 


Türkiye'de Besafe satışa başlandığı anda Nurturia'da da bu koltukların satışına başlanacak. Önümüzdeki günlerde ürün bilgilerini içeren sayfaları hazırlayıp sipariş almaya başlayacağız.

Bütün çocukların kazasız belasız günlerde seyahat etmesi dileğiyle.


balausto

İyi haberler arka arkaya:)) Geriye donuk koltuk konusundaki simdiye kadarki butun cabalarin icin tekrar tesekkurler Damla. Ben sayende tanismistim zaten.


gayem

işte buna çok sevindim. iyiki bebekyaşamı aramışım ozaman.kendimede pay çıkarabilir miyim ?

:)Damla

balausto, ben de sizi tebrik ediyorum, Volvo'dan edinememiş olsam gümrükle falan uğraşıp getirtmeye cesaret edebilir miydim bilmiyorum.


gayem kesinlikle öyle, iyi ki aramışsın. Karma son görüştüğümde artık bıraktıklarını söylemişti, öncelik verememiştim araştırmaya. Bunca yıldır insanlara anlatıp anlatıp, ama rahatça tedarik edebilecekleri bir yere yönlendirememek çok sıkıcıydı. Umarım artık daha fazla konuşabileceğiz bu konuyu.


Sinem1th

Şu anda pratikev de satılan fiyattan daha mı ucuz olacak bebek yaşamda ve burada.
Benim acilen koltuk almam lazım da o ay sonuna kadar beklesem besafe alabilir miyim diye düşünmekteyim. Pratikev de şu an itibarı ile 1375 tl ve bu fiytı vermem çok zor. Eğer ay sonundan sonra burada daha düşük fiyatlarla satılacaksa düşünebilirim. :)


Damla

sinem1th, fiyatı belli olur olmaz sipariş sayfalarını hazırlayacağız. Size yetişir mi bilmiyorum ama hemen haber veririm.Sinem1th

Çok teşekkür ederim Damla. Bir süre daha dişimizi sıkalım o zaman. Belki beklemeye değer bir fark olur. ;)


sinemonder

volvonun geriye dönük oto koltuğunu aldım. Sayenizde öğrendim geriye dönük oto koltuğunu çok teşekkürler. Bu arada bu koltuğu kullanan varsa bir sorum olacak. Kullanım klavuzunu bulamıyorum vekoltuğun başlık kısmı aşağıda gibi geliyor. Yani çocuğun kafasını dayadığı yeri biraz yukarı kaldırmam gerekiyor. ama nasıl yapılacağını bulamadım. Kullanan arkadaşlardan yardım edebilecek var mı?Cevaplamak için Üye ol