Ethemefendide oyun gurubu aroyorum

belgin soruyor: 10

merhaba Erenköy Ethemefendi civarlarında oyun gurubu için kreş tecrübesi olan var mı?
Fiyatlarda benim için son derece önemli çünkü ikizlerim var.Ekim ayı gibi düşünüyorum.Ekimde 34 aylık oluyorlar

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


uzrakepi

dısarıdaki fiyatlara bakınca okul anaokulları ile  aynı sayılır o yuzden okul anaokulları tercih etmek bence mantıklı  mesala ben göztepede oturuyorum  bızım sokakta  kı ana okul 1450 lira okul anaokulu da aynı fıyat :)


belgin

bende 7-8 ay önce gitmiştim.Yeni el değiştirmiş.Eski yönetim yokmuş.Pedagog ve bir  yönetici artık okulu kiralıyorlarmış.Bu nedenle yeni sahipleri nasıl bilemiyorum.
Ben okulu gezerken uyudukları odaya takılmıştım,çok havasız,minik bir pencere vardı. Zemin kattaki yemek salonundaki kötü lağım kokusu vardı.Sorduğumda halledeceğiz,merdiven altında
giderlerde sorun var diye gayet pişkin cevapladılar.Okul sıcak bir görünümde oysa,önce çok düşünmüştüm oaraya gitseler diye.Pazarlığa açıklar bilginiz olsun.


ozlemekin

nasıl beğendiniz mi yorunlarınız nasıl


belgin

çok emin olamadım.çok büyük değil,sınıflar çok kalabalık olmassa olabilir aslında.
eşim çok ticari buldu.konuşmalar ve yaklaşım açıcından.gerçi hepsi aynı mantıkla çalışıyor.Görüşürseniz banada gözlemlerinizi bildirin ne olur.Yemek salonundaki ağır koku ve karanlık sizede kötü gelecek mi? yoksa bende mi sorun var. 


ozlemekin

yazarım size tabiki...MelekAnne

ne kadar yüksekmiş fiyatlar :(


fab

Belgin hn merhaba Ben de size yakın oturuyorum. Efdal ve İstek Barış hariç buradaki tüm okulları gezdim diyebilirim. Miniklüp, Eyüboğlu, Renk, Sare Şafak, Early Steps, Şirinler(kapandı) , Renkli Köşk, Doruk Çocuk Klübü, Gizli Bahçe (taşındı)vs. Ayrıca Gymboree ve Playbarna da gittik oğlumla birlikte. Ama hiçbiri içime tam sinmedi. İstek Barış ile görüşeceğim yakın zamanda. İnternetteki yorumlardan yola çıkarak burası için ümitlenmiştim aslında. Taki sizin yazınızı okuyana kadar. Bir İstek çalışanı olduğunuzu ve Barış okulundan memnun kalınmadığını ifade etmişsiniz. Sebeplerini paylaşabilir misiniz? Benim isteğim şu faaliyet olsun, bu olsun değil. Çocuk yarış atı olmasın. Kendine güveni tam olsun, kaliteli bir eğitim alsın. Arkadaşlarının aileleri bizim gibi orta karar olsun. Çok yükseklerde uçan, 5 yaşındaki çocuğuna ipad alan aileler olmasın. Böyleleri ile yarışamayız biz. Ayrıca bu tarzdayetişmesi de doğru değil zaten.Böyle bir kurum var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler


ozlemekin

http://www.renkanaokulu.com/iletisim.htm

Renk anaokulu hakkında bilgisi olan var mı?
Ben de aynı şekilde düşünüyorum sizinle, ticari olarak çocukların yarış atı gibi şekillendirildiği tüketime özedirildiği yerlerden uzak olsunlar istiyorum ama ne kadar mümkün olacak göreceğiz, belki de bir hayal...İstek erenköy ile görüştüm geçen gün..memnun kaldım.okul müdüresi Cevher hanım da samimi biri..

efdal eyüboğlu türü yerler çıtayı yüksek tutan yerler..çocuklar onu da elde etsin bunu da elde etsin...istemiyorum böyle yaklaşımları...fab

Merhaba, Renk anaokuluna dışarıdan bakmıştım. Bahçe içinde tek katlı bir bina ancak çok bakımsız olduğu için içeri girip konuşmadım bile. Miniklüpte de 2009 yazında bir deneme günü yaptık. Yardımcı öğretmen olarak Stajyer öğrenciler vardı. Çocukla ilgili bir sorun olduğu zaman ne yapalım diye müdüre hanıma soruyorlardı. En alt katı spor salonu yapmışlardı. Kışın bahçeye çıkılamadığı zamanlarda burada jimnastik yapılıyormuş. Çok kötü rutubet kokusu vardı. İlk gezdiğim yer olduğu için büyük hayalkırıklığı yaşamıştım:( Hem de tavsiye ile gitmiştim. Ancak şimdi ilgililer değişmiş zannedersem. İskele Sokaktaki Early Steps hakkında bilginiz var mı?


ozlemekin

evet Miniklüp'teki aşağı kattaki odayı ben de gördüm, bakımsız ve rutubet kokuyordu, renk anaokulundan ise çok olumsuz yargım olmadı, istek erenköyde oldukça memnun kaldık, yarım gün olarak eylülde başlatmaya karar verdik, sınıflarda 2 öğretmen var, biri ingilizce biri türkçe eğitim veriyor, yarım gün sabah 0900/0130 arası eğitim veriliyor, drama müzik atölye çalışmaları yapılıyor, bahçesi de güzel, aylık taksidi 1100 civarında..early steps hakkında bir bilgim yok amaCevaplamak için Üye ol