kokulu ishal

yaseminsurucu soruyor: 6

oğlumdan acayip kokulu bir ishal geldi ama nasıl koku tüm ev iğrenç koktu şimdide ateşi var sizce ne olabilir? 3 defa kokulu yaptı sabah şimdi az yapmış koku yoktu ama çok ishal değildi.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ra_she_de

kusma varmı?? takip edin bu şekilde devam ederse doktora götürün şu sıralar rota salgını var biz yeni atlattık 


kedidirkedi

Bazen böyle kokulu ishaller olabiliyor ama ilaçsız sorunsuz geçiyor. Ateşi hafifse, keyfi yerindeyse, kusması da yoksa takip edin bence de. Bir de Activia yoğurt yedirebilirsiniz.


yaseminsurucu

akşam baya ateşlendi kusması şimdilik yok ateş düşürücü verdim 2 defa sabah yine ishal oldu her yere taşmış. bende rotadan şüphelendim ama aşı olmuştuk sık sık ishal olmuyo ama rotada sık sık sanırım belkide hafif atlatıyodur haftasonu ya doktor yok hiç biyerde keyfi neyseki yerinde pazartesiye geçmezse götürücem..


silky

Bence mutlaka doktora goturun. Doktorunuz muhtemelen kaka tahlili isteyecektir. Kaka tahlilinde baktiklari 3 virus cesidi oluyor. Bunlardan birinin ilaci var, digerlerinin ilaci yok 5-6 gun icinde kendiliginden geciyor. Fakat ilac gerektiren bir durum var ise gecikmeden baslamanizda yarar var.


ra_she_de

umarım rota değildir onda kusma da oluyor aynı zamanda takip edin pazartesiye kadar geçmezse bir doktora götürün

çok geçmiş olsun


yaseminsurucu

neyseki bişey çıkmadı ateş 1 gün sürdü şuan açık sarı yapıyo kokusuz ishalde değil doktorada götürmedim ama herşey yolunda galiba..Cevaplamak için Üye ol