İstanbul oyun grubu buluşmaları

fcanan soruyor: 10

Merhaba,

17 aylık kızımla birlikte haftasonları katılabileceğimiz, İstanbul'da farklı mekanlarda organize edilen oyun grubu buluşmaları oluyor mu?

Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


accessdenied

oluyor mu bir fikrim yok ama benim de 20 aylık bir kızım var, olursa katılmak isterim, hatta belki biz başlatabiliriz :)


melemy

Kresler de yapiliyo ben de ariyorum atasehir taraflarinda


fcanan

accessdenied dediğiniz gibi belki biz başlatabiliriz :). Güzel olur. Facebook'taki montessori oyun grubuna da üye oldum. Bir etkinlik olursa haberimiz olabilir.


melemy evet kreşlerde oluyor ancak arada bir gidilebiliyor mu? Kayıt yaptırıp devamlı gitmek gerekir diye tahmin ettim. Ben haftanın belli bir günü yapılan oyun gruplarını değil, anne ve bebeklerin farklı mekanlarda ve etkinliklerde bir araya gelmelerini kastetmiştim. Ancak o konuda da bilgimiz olursa belki biz de düşünebiliriz.

Ben çalıştığım için haftasonu uygun oluyorum.


accessdenied

fcanan biz haftanın 5 günü bir oyun grubuna devam ediyoruz, 3 hafta oldu başlayalı, ama henüz bu türde bi aktivite yapılmadı, Eğer bu topikte başka cevaplar alıp katılım sağlayabilirsek biz başlatırız böyle bi aktiviteyi umarım.


melemy

Ben varim sadece 4 aylik bebegimle 2 yasinda kizima yetisemiyorun ama elimden geldigince katilirim guzel fikirzelissenyigit

Merhaba

Oyun grubu ile ilgili  Mavi Kanguru'ya bakmanızı tavsiye ederim. Sitesini inceleyebilirsiniz. http://mavikanguru.com/


gonulh

İstanbulda Hassas anne Ece hanımın etkinlik merkezi var çok güzel aktiviteler yapıyolar, ayrıca Lega Bebe'yide tavsiye ederim.
fcanan

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Hassas anne ve mavi kanguru web sitelerini inceledim. Oyun grubu oluşturabiliriz diyen arkadaşlarla da haberleşelim.melemy

Ben atasehirde oturuyorum bebegimi birakicagim icin bana yakin bi yer varsa mesela muzipokids e bakmayi dusunuyorum


sLnKA

Başakşehir taraflarında olanlar için şurayı onerebilirim,

http://miniokids.com

Butun yazımızı burada geçirdik. Hem aktiviteler hem de bahçesi çok keyifli.

Minio_kids instagram sayfasından da bakabilirsiniz çok güzel duyusal oyunlar hazırlıyorlar bir de masal günleri çok eğlenceli oluyor.Cevaplamak için Üye ol