oyun grubu-anadolu yakası

annederya soruyor: 7

merhaba, Oğlum 13 aylık ve göztepede oturuyoruz. istanbul anadolu yakasında oturan ve 12-18 ay arası bebişi olan anneler oyun grubu kuralım mı??? bebeklerimizin gelişimi için biraraya gelmeleri çok önemli.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ozgu_naz

bizde göztepede oturuyoruz annederya. birkaç arkadaşımız var biraaya gelmek isteyen.bu hafta sonu nihayet yazlık sona eriyor dönüyoruz evimize. en kısa zamanda da yapıcaz bir görüşme:)


skisac

Merhaba,
Üsküdarda oturuyorum. oğlum şu anda 15,5 aylık. çalışıyorum oğluma annem bakıyor, annemde çok genç hayat dolu bir insan olduğundan bütün gün çocuk ile ilgilenmek kendi evi yerine haftaiçi genelde bende kalmak onu sıkıyor, oğlumda sıcakkanlı, şimdilik paylaşımcı, yumuşakbaşlı bir çocuk. arkadaşlarımın çocukları geldiğinde bütün oyuncaklarını paylaşır, sarılır, cici diye sever. Ama ters tepki alıncada içli içli ağlar :(
Koşuyoluna yeni gymboree açılmış, anneli oyun grupları, müzik bölümünün oyun grubu ilgimi çekti. Hem annemin, hem bebeğimin zaman geçirmesi, sosyalleşmesi için iyi geleceğini düşünüyorum... 1 ay içinde görüşmeye gideceğim fiyatı makul gelirse yazdıracağım.
Sizin gibi bende oyun grubu kurulabilir diyede düşünmüyor değilim. Ama nasıl oluyor ne yapılabilir onu bilmiyorum. Hiç oyun grubu kurmuş deneyimi olan var mı. Gün yapan kadınlar gibi birbirinemi gidiliyor :) yada belirli materyaller alıp dvd den bir şeylermi yapılıyor.
Kışta geldi, oğlumun bütün gün evde tek olmasını istemiyorum. Şimdi havalar güzel annem ile sarıyerdeler sahil, parklar, bahçe zaman iyi geçiyor, ama kış geliyor, napacağız kafam karışık.


ceylinka

Merhaba,

Kozyataginda

http://play-inn.com/

Bakabilirsiniz


sevengin

Şerifali ya da Ataşehirde oyun grubu var mı? Eğer varsa 26 aylık kızımla katılmak istiyoruz.


bozkan

Merhabalar;

İstanbul Bostancıda 21 temmuz 2012 10:30 da 14-23 ay oyun grubu başlıyor.

Oyun grubu dersleri 1 aylık periyotlar şeklinde düzenlenmiştir.  Dersler 21 Temmuz, 28 Temmuz, 4 Ağustos ve 11 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecektir.

Ücreti 4 ders için 150 TL

www.miniaktivite.comDetaylı bilgi için

info@miniaktivite.com

 


Daglar

Ataşehirde: Ataşehir Final Anaokulu b ir hafta ücretsiz oyun grubu oluşturmuş deneme amaçlı bir arkadaşım gitti çok memnun kalmış,öneriyor.


sailorili

Kartal civarında oturanlar için Kindyroo Kartal şubesi açıldı. Ücretsiz deneme dersleri ve seminerleri de var. Öneririm.Cevaplamak için Üye ol