Diş buğdayı için bebek şekeri ve bebek kurabiyesi

Phaloe soruyor: 10

Efe'nin diş buğdayını yapmayı düşünüyorum 2 hafta sonra.Bebek şekeri ve bebek kurabiyeside olsun istiyorum.Bunları yapan bir üye var mı nurturiada? Ya da tavsiye edebileceğiniz temin edebileceğim bir site var mı?

Bu soruyu cevapla


20 Cevap


KurbisButikPasta

Kurbiş Pasta ve Kurabiye Tasarım Evi bizzat Ankara'dan hizmet vermektedir. Kurabiyelerimi Turkiye'nin her yerine gonderiyorum, sevgiler.

www.kurbispasta.com


sekerkurabiyeciselda

bebek,çocuk ve sevgiliye anlamlı ve güzel kurabiyeler yapıyorum. kızımın 1. yaş gününde başladım. sayfamı gezerseniz ilginizi çeken bişeyler olabilir:)

http://www.sekerkurabiyeci.com/?p=1231


cmr

bu şeker kurabiyecinin kurabiye fiyatlarını da öğrenebilir miyim?


ZerrinButikTatlar

GEC KALINMIS BIR CEVAP OLACAK UZGUNUM :(( AMA ARTIK BENDE NURTURIA'DAYIM :)))

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/6af29aab-acc7-433a-8a2e-9f7a001a4fcf/1/dis-bugdayi
tatliduslerbutikpasta

Merhaba,


Butik pasta, kurabiye ve cupcake ile ilgili size yardımcı olabilirsem çok mutlu olurum. Ürünlerimi tamamen hijyenik bir ortamda ve hiçbir katkı maddesi veya karışım kullanmadan, en kaliteli malzemelerle hazırlıyorum.

www.tatliduslerbutikpasta.com adresinden daha önce yaptığım ürünlerden örnekler mevcut. Ayrıca Facebook sayfamı da inceleyebilirsiniz.  http://www.facebook.com/tatliduslerbutikpasta Beğenirseniztatliduslerbutikpasta@gmail.com adresinden detaylarla ilgili benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgiler

Fulya Mavituna


milaninannesi

http://melegineli.blogspot.com/ superdir :-))) kurabiye yoktur amaCevaplamak için Üye ol