Arkadaş

AysegulYahyaMete soruyor: 9

birçok anne arkadaş olarak ekliyor beni ama hiçbir mesaj bildirim yada herhangi bir iletişim yok aramızda..

ben bebeğimle yaşıt olan annelerle bilgi paylaşmak mesajlaşmak istiyorum ama profiller bomboş hatta güncelleme bile yok...
kafam karıştı

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


HOPELESS

merhaba bende aynı konudan rahatsızım ve kendi sayfamda genel bikaç mesaj attım ama dönen yok silmeyi düşünüyorum açıkçası


AysegulYahyaMete

Bende silmeyi dusunuyorum


mavinot

ama silmek de çözüm olmaz.
belki bir şeyler başlatmayı denersiniz ve iletişimin gelişmesine siz vesile olursunuz.


HOPELESS

kesinlikle çözüm değil ama tek tek mesaj atmam mümkün değil sayfamda genel mesaj attım daha dönen yok e kendi sayfalarında da bir paylaşım söz konusu değil :(

bilemedimmavinot

belki bir kaç deneme daha lazımdır, bir de ben dönerim :)


berlindenbirseda

Pek çok kişi mesaj kısmında aktif değil, sosyal medya cahili olarak ben yakın zamana kadar 'güncel girmek' ne demek bilmiyordum mesela. Şimdi yazıştığım arkadaşlarımdan biri girdiği hoşgeldin günceline cevap vermedim diye silmişti mesela beni, ben farkında bile değildim :)) Sonra ben o dünyaya dalınca tanışıp kaynaştık :))


fcanan

aysegulyahyamete bizim ufaklıkların yaşı yakınmış :). Benim kız 17 aylık. Bazen, sorular bölümüne yanıt verenlerden kafa dengi çıkıp mesajlaşılabiliyor. Yalnız malesef nurturia eskisi kadar aktif değil sanırım. Dilerim biraz daha canlanır. Ben yine de sorduğum sorulara bir miktar cevaplar alabiliyorum. Ben de ozellikle hem ufaklığımın akranlarının anneleriyle hem de diğer annelerle iletişim kurmak isterim.


Meowwow

cogu yeni uyenin avatari bos (otomatik verilen avatar), oyle olanlari eski uyeler eklemiyor. sizin durumunuz oyle degil tabi, kendinis avatar yuklemissiniz. genelde baskalarina soruyor arkadaslar "..." nickli uyeyi taniyor musunzu diye. oyle ekleniyor eger taniyan varsa. sutten dili yanan yogurtu ufleyerek yermis misali cogu eski uye cabucak hic tanimadigi, listesinde kimsenin bilmedigi birini eklemiyor. yeni gelenler icin zor bir durum sizi de anliyorum. ama ben bile hic kimseyi eklemiyorum artik. 

profiller bos mu yoksa ozel mi yapmislar? bazen o gun ki guncelleri goruyorsunuz ama eger guncel sayfalarini ozel yaptilarsa son bir haftadir neler yazdi diye bakarsaniz "bu sayfayi gorme yetkiniz yok" benzeri bi yazi goruyorsunuz. 
gruplara bakin isterseniz ya da yeni bir grup acin cocugunuz yasinda olanlar icin, orneklerini goreceksiniz. oradan insanlarla tanisip eklesebilirsiniz?


AysegulYahyaMete

verilen bütün cevapları okudum ve çok sevindim...

burası çöl gibiydi demek ki yanlız değilmişim bu konuda...
hepinize arkadaşlık yolladım lütfeden olursa sevinirim...
#meowwow çoğu profil sadece fotoğrafsız değil hiçbir ileti,bilgi,güncelleme yok


Cevaplamak için Üye ol