Bakicisiz kaldim is basliyorrr napsammm

kurablyemm soruyor: 9

Sevgili anneler 10aylik kizima bakmak için 1ay önce anlattığımız komşu teyze vazgeçti pazartesi ise başlıyorum napcami bilemiyorum eski bakicimizda gorusmustum ama yasli komşu teyze çok istekliydi onunla anlastim şimdide torunuma bakcam diyor zor durumdayım napsam önerisi olan varmi

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


kucukadam

Bir müddet idare etmesini isteyip bakıcı bulasaya kadar yardimci olursa daha fazla ücret teklif etseniz :(


kurablyemm

Offff zaten istediği bu eski bakicimi göndermek için çok uğraştı sşimdide bakmıyor bakmıyor yasli ve mama vs yapımından anlamıyor kızım yanında ağlıyor iletişimi sifir


jelly_fish

Yaşadığınız ili ve semti yazarsaniz belki yardım edecek biri cikabilir


kurablyemm

İstanbul arnavutkoycancun

 bebeğinizi öyle birine baktırmaya gönlünüz razı oluyorsa fazla para teklif edin kesin bakacaktır.

ama ben derim ki işe başlamayın bebeğinize nitelikli bir bakıcı bulun. illa başlamak zorunda iseniz de aileden biri bir süre baksın vs. bebeğiniz birinin yanına bırakılacak bir eşya değil daha sonra kötü tecrübeler yaşamayın. yakında yürümeye başlayacak nasıl o yaşlı bayan nasıl peşinde koşturacak.


bu arada ben de çalışıyorum ve bakıcı bakıyor. bu bakıcımız bıraksa 1 saniye düşünmeden işten ben veya eşim ayrılır ya da kabul edilirse ücretsiz süresiz izne çıkarız.


kurablyemm

Ekonomik nedenlerle calismam gerek akrabam burada yok krese vverebilir miyim diye dusunuyorum başka bakici aricam


kurablyemm

4_5saatlik calisiy orum uzun zamanlı bbakıcı gerekli degil


cancun

yanlış anlamayın ben neden çalışıyorsunuz diye sorgulamıyorum. ben de çalışıyorum. fakat siz çalışırken çocuğunuzun da en iyi bakımı hak ettiğini unutmamanız gerek. isterse sadece 1 saat olsun önemli değil. 30 saniye içinde bile çok korkunç şeyler olabilir. önemli olan sizin en iyi şartları sağlamanız. bebeğiniz çok küçük evde özel bakım daha uygun bence. kreş için çok çok minik bana göre. ben en uygun bakıcıyı bulana kadar işe dönmedim biz de sıkıntı çektik maddi olarak ama kesinlikle içime sinmeyen birine oğlumu bırakamazdım. ayrıca bir süre bakıcının sizinle birlikte durması lazım çocuğun huyunu suyunu öğrenene kadar. belki siz de hiç beğenmeyeceksiniz.


kurablyemm

Eski bakicimizi ikna ettikkk kızım . Seviyordu eşi cçalıştırmak istemiyordu sorun cçözüldü tteşekkür ederim anneler


Cevaplamak için Üye ol