tatilde voyage torba

gunesulus soruyor: 4

sevgili anneler merhaba, erken rezervasyon ile voyage bodrum da tatil planliyoruz, ekimde, o vakit kizim da 1,5 yasinda olacak. 


voyage da kizima uygun corba bebek menusu bulablir miyim ?

bir de  asil konu denizi mavi bayrakli olmasina ragmen ogleden sonra tekneler nedeniyle kirleniyor yorumu yazmislar, daha once kalanlar varsa bilgi verebilirlerse cok memnun olacagiz Nisan bebek ve annesi olarak :)

sevgiler

gunes

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Yenidenanne

Merhaba, 1.oteli bilmiyorum, ama5 yaşında herşeyi yiyebilir olacak, bebek için özel şeyler aramanıza gerek olmaz diyebilirim.
Selamlar,


gunesulus

merhaba yeniden anne, kizim 1,5 yasinda olacak sanirim bir yanlis anlasilma oldu. 

daha cok denizin temizligini sormak istemistim aslinda.. 
sevgiler


sema_melis

deniz tatil bizim hakkımız ama annesi bebişlerimiz çook küçük maalesef henüz otel yemekleri için.özellikle açık büfelerden uzak tutulmalılar.bu benim görüşüm elbete eşimde çok istiyor erken rez.yapalım diye ama bence biraz daha büyümeli kızım


Tosuncuk

Merhaba

Biz kızım doğmadan önce orda tatil yapmıştık.

Deniz üzel ama berrak bir deniz beklemeyin.Kıyılar kum ama derinler yosun nedeniyle bulanık.Ekim ayında soğuk olabilir.Rüzgarlı bir yer torba.

Yemekleri çok güzel bir değişiklil olmadıysa.Bebeklere özel bir bölümleri vardı.Sebze çorbası çıkıyordu hergün.Süt, mama , meyve püresi.Bebeğim olmamasına rağmen dikkatimi çekmiş o derece iyi yani :)

Hergün balık, köfte falan çıkıyordu.Yemek konusunda sorun yaşamassınız.Tesis çok güzel düz ayak bebeğiniz istediği gibi koşturur çimenlerde.

Şimdiden iyi tatillerCevaplamak için Üye ol