Bostanlı'da mart 2011 doğumlu kızım için oyun arkadaşı arıyorum

Lilitu soruyor: 7

İzmir'e geçen mart ayında taşındık. İstanbul'dan. Kızım 21 aylık, birkaç gün sonra 22 ay bitecek. Çevremizde yaşıtları varsa da ben tanımıyorum kimseyi. Bu civarda olan annelerle minikleri tanıştırsak ne güzel olur :)

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Lilitu

güncel


Claira

Zaten karşıyakada kurulmuş ve buluşulmuş bir gurup oluşmuş,neden onlara katılmıyorsunuz?Ben bu defa kaçırdım ama bir dahaki sefere onlarlayım.


Lilitu

Bostanlı'da olursa telefonlaşıp, buluşup beraber parka götürebiliriz minnoşları. ya da alo diyip birbirimize gidebiliriz eşofmanlarla bile. diğer türlü büyük bir buluşma gibi oluyor, araçla gidilecek yerlerde buluşuluyor, karşıyaka göreceli olarak daha geniş bir alan. bostanlıda çoğu yer, park, yürüme mesafesi. 


elifnazar

bende mavişehirdeyim ama oğlum abi oldu artık kzınıza göre. :)))  ama buluşma olursa yinede gelmek isteriz.


gulrudeniz

Merhaba.Ben de Bostanlı'da oturuyorum ve 17 aylık bir oğlum var, gerçi benimki de sizinkine göre küçük kalıyor.Bostanlı'da çocukları birlikte parka götürmek güzel olur, ama ben çalışıyorum ve sadece haftasonu uygun olabiliyorum.Eğer size uygun olursa ben de görüşmek isterim.Saatler alındıktan sonra akşamüzeri de çıkabiliriz parka.


Lilitu

Kusura bakmayın çok giremiyorum. Sizleri listeme ekleyeyim en iyisi. :)


Ebru_ozen

İzmirli anneler, Muzipo Kids Türkiye'nin ilk eğlenceli çocuk hareket üssü olarak İzmir Bornova'da açıldı. Buluşmalarınızda sizi ve Kuzucuklarınızı misafir etmeyi çok isteriz.Cevaplamak için Üye ol