çığlık atma ve sürekli ağlama?!

oskedist soruyor: 3

Merhaba.

4,5 aylık kızım yaklaşık 10 gündür evde sürekli çığlık atmaya ve ağlamaya başladı. Öğlen oyaladığım beşikte en fazla 2 dk yatıyor sonra başlıyor dövünerek sinirle ağlamaya. Kendini geriyor, çığlıklar atıyor, zaman zaman kucaklayınca susuyor ama kucak da her zaman çözüm olmamaya başladı. Ayrıca kendi yatağında uyutmaya alıştırmıştım, şimdi her öğle uykusuna ya da  gece uykusuna götürürken yine ağlıyor. Yatıştırmak çok zorlaştı. Daha önce benzeri sorun yaşayan var mı?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


denizderya1

oğlum 3 aylık bir ara onda kendini kasma sürekli ağlama olmuştu kabızlığı vardı kabızlığından dolayı mamasını da içemiyordu karnı ağrıyordu. fitil kullanmıştık sonra bir iki gün içerisinde düzelmişti.


annesininnecesiii

belki biseylerden korkmustur hala  onun etkisiindedr


arzucs

Merhaba, kızım 4 ay 1 haftalık. Aynı sizin anlattığınız şeyleri yaşıyoruz. Hiçbir oyuncakla bile oynamıyor çığlık atıyor önce sonra sinirlenip ağlıyor. Sürekli çığlık ve ağlama. Hiçbir yerde durmuyor. Günlerdir internette aramadığım konu kalmadı ne yapacağımı bilmiyorum. Siz sebebini bulabildiniz mi? 2 yıl önce yazmışsınız bu durum geçti mi ne zaman geçti? 


Nolur okursanız cevap yazın çok endişeliyim :(Cevaplamak için Üye ol