Beylikdüzünde çocuk doktoru

sel_avsar soruyor: 10

Beylikdüzünde önerebileceğiniz çocuk doktoru?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


Cansu88

kolan hastanesi

Hakan bey


elifalmina

Kolan hastanesi hakan bey müthiş


birbebekannesi

Biz Hakan Beye cumartesi günü kontrol için gittik; hasta çocuklarla beraber tam 3.5 saat bekledik ve vazgeçtik; paramızı geri aldık ve döndük. Öğrendiğim kadarıyla sadece cumartesi değil hergün yoğunmuş. Randevulu çalışmıyor, bu nedenle kolan hastanesine çok yakın oturan biri varsa vezne açılmadan isim yazılıyormuş; o şekilde önlerden sıra alabilirsiniz. Biz saat 9 da gitmiştik düşünün yani...Ama doktorun çok tecrübeli olduğunu çok kişiden duydum.


elifalmina

Evet malesef boyle bir sorun var ama bence bu doktor icin beklemeye deger Allah ondan bin kere razi olsun


ipekf

Antibiotik seven birdoktor Hakan Bey.MEdicana Emine Hanim.Oldukca deneyimli bir doktordurasliheren

Daha once bu konuda acilan basliklarda da yazmstm glb.medlife hastanesi miktat bey.cok cok ciddi bi sikintiyla gitmedim kendisine ama yaklasimindan memnun kaldim.


nevinc

Mrb medilife miktat bey kendisi süper bir doktor sevgiler.


aycasurul

Hakan Bey'den kaçabildiğiniz kadar uzağa kaçın derim. Çok hastası var, kuyruk oluyor kapısında ama... Çok konuşkan ve güleryüzlü olduğundandır. Ama teşhisleri hatalı  ve küçücük bebekleri ilaç manyağı yapan biri olunca bir işe yaramıyor. 


Bu konuda dolu olduğum için belki böyle sert çıkış yapmış olabilirim affola ama... ilkfilizanaokulu

merhaba, beylikdüzünde oturan anneyim ve anadolu yakasından bu tarafa taşındım. bayağı uzun zaman doktor aradım. kolan da çok doktor tanıdım. bir daha mı kızımı kolana götürmek asla diyorum. hakan bey çok tecrübeli ama o kadar yoğun ki sgk hastanelerinde bile sıra daha hızlı geliyor. bu kadar yoğun çalışan doktor hata yapar. bu kaçınılmaz. bir çok velimin bana tavsiyesi üzerine medilife miktat beye gittik. kızım onun yanında çok rahat, hiç çekinmeden şikayetlerini söyleyebiliyor. miktat beyin de çok farklı bir yaklaşımı var. çok yakın ve ilgili. tavsiye ederim


suregul

merhaba,

medicanada vedat bey var kendisini deneyebilirsiniz.  benim doktorum bakırköyde ben kızımı bakırköye götürüyorum. ancak beylikdüüznde oturuyorum kendisi yeğenim hastalandığında vedat beyi önermişti. kardeşimde oraya götürdü minik yeğenimi. çok güzel baktılar yeğenime.Cevaplamak için Üye ol