Beylikdüzünde çocuk doktoru

sel_avsar soruyor: 4

Beylikdüzünde önerebileceğiniz çocuk doktoru?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


ZeynepYenice

Kolan hastanesini genel tavrı yüzünden hiç tavsiye etmem, medilife'ta Serdar bey'e 4 seneye yakın gittik ama o da çok yoğunluktan olsa gerek son zamanlarında pek memnun değildik. Miktat beye giden ve memnun olan çok arkadaşım var. bizde Şimdi 1,5 yıldır Medicana Vedat ve Murat beye ( müsaitlşk durumlarına göre) gidiyoruz. Acıbadem beylikdüzü hastanesinde İmran hn var onu da tavsiye ederim.


londonuk

yahu bu medıcana lar medıpoller  yanından gecmeyın...ben mesela çorluda bir dr bılıyorum hem çocuk doktoru hem pedofil..ama kımse ınanmıyor...çalıyor ama çalışıyor demek gıbı bırsey


ZeynepYenice

Medicana ve medipollerdeki tüm dr'lar için bu genellemeyi yapmak ne kadar doğru bilmiyorum ? Biz 1,5 senedir medicanaya gidyoruz henüz bir pedofilliğini görmedik. Umarım kimse de yaşamaz bu durumu hiç bir yerde!


deryakozanli

Tarkan Ağasoy'u çok tavsiye ederim. Genç, bilgili kendine güvenen ve çok net. Beylikdüzünde oturanlar çok şanslı. Biz bahçelievlerde oturuyoruz, kendisini Hizmet Hastanesinde tanıdık, beylikdüzü medicanaya geçti, biz de peşinden.. Bize uzak olsa da kesinlikle ondan başkasına gitmeyiz..
Cevaplamak için Üye ol