yatak ayırma

gulunkokusu soruyor: 3

hüseyin 1 yaşına kadar beşikte yattı biryaşında kendiyatağında yattı,1,5 yaşında odasına geçdi 3ay odada yattı sonra bağırsak enfeksiyonu geçirdi 1hafta hastanede kaldık ve babası kıyamadı yatak odasına yatağaldı ve hala bizle yatıyor ayıramıyorum ne yapmamlazım,akşam anlamıyor ama gece 1-2 gibi geliyor ve gitmiyor çok ağlıyor babasıda bukez kararlı ama budurumdan hüseyin etkilenip yata işemeye başlıyor. 

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


ilknur

uc assagi bes yukari ayni durumdayiz. 13-14 ayliktan sonra beraber uyumaya alisti. Ayni oda degil ayni yatakta hem de. Guzellikle ayirmaya calisiyoruz olmuyor. Ayirma da sadece bizim odada kendi yatagina. Ona bile muaffak olamadik. Aklimdan kanli bir operasyon geciyor bir kerede odasina ayirmak gibi ona da kiyamiyorum. Soruna gelecek cevaplari merakla bekliyorum.


gulunkokusu

ilk önce beşikten çıkınca ayırmak bunda ben hiç zorlanmadım anlattım kabul etti,bence çocuklar beşikten çıkınca asla anne baba yatağna alınmamalı,2tarafın kararlı olması çok önemli anne ve babada işbirliği olmalı olmayınca sorunlar doğuyor,çocuk gelişim mezunuyum ama babamızdan dolayı çok şey kaybediyorum.    evet bende cevaplar için sabırsızlanıyorum.


ozlem76

9 YAŞINDAKİ OĞLUMU BEN HALA TAM AYIRAMADIM.ŞİMDİ KIYAMIYORSUNUZ AMA BÜYÜNCE HİÇ BAŞARAMAYACAKSINIZ.DAHA ÇOK ÜZÜLECEKSİNİZ. KARAR VERİN VE UYGULAYINCevaplamak için Üye ol