1 yaş oyun grubu - izmir anneleri

hopfield soruyor: 10

Merhaba;


1 yaşındaki kızım için İzmir'de oyun grubu arıyorum. Acaba şu anda erken bir dönemde miyiz?

Benim gibi İzmir'de olup da benzer arayışta olanlar var mıdır acaba? 


Bu soruyu cevapla


10 Cevap


BaharK

Izmir'de neredesiniz? Ev ortamında mi yoksa bir kreste mi oyun grubu ariyorsunuz? Ben de düşündüm ama sanki18 ay daha uygun cçocuklar için.


hopfield

Karşıyaka'da oturuyorum. Aslında ev ortamı ya da kreş farketmez. Sadece kızımın biraz daha sosyalleşmesi için bir çözüm arıyorum. Çevremizde, muhitimizde pek yaşıtı yok. Ben de henüz erken mi acaba diye tereddütte kaldım ama ileride de keşke daha önce yapsaymışım demek istemediğimden biraz araştırayım istedim :) Siz de İzmirde misiniz?


BaharK

Biz de Karşıyaka Atakent ' teyiz. Ilk oğlum 16 aylıkken baslamistik ama biraz zor oldu. Sanki 18 ay daha iyi gibi. Ama yakınız belki birkaç kişi daha bulursak bir oyun grubu kurabiliriz.


hopfield

Evet, bir oyun grubu kurabilirsek gerçekten çok iyi olurdu. Sizinle oldukça yakın sayılırız. Belki dediğiniz gibi 18 ay daha uygundur ama başlangıç için bir adım atmış olabiliriz. 


ssebnemm

Cok afedersiniz gercekten burnumu sokmak istemezdim konu benimle alakali değil ama söylemek istedim. Çocuğunuz toplu monolog doneminde bu dönemde isterseniz yirmi çocuğu aynı odaya koyun her biri kendi başına oynar. Biraz daha algılarının açılmasını beklemelisiniz bence.hopfield

Teşekkürler ssebnemm. Açıkçası bu konuda çok bilgim yok. Her türlü yoruma da açığım :) Ama kızım diğer çocukları gördüğünde çok mutlu olduğu ve bana onlarla iletişim kurmaya çalışıyor gibi geldiği için aklıma geldi. 


burcuAdaAnil

Merhaba,  benim de kızım   3-4  yaşındaki çoçukların yanına gidiyor hemen. Bizim de etrafımızda yaşına göre  arkadaş yok.  Oyun grubu kurarsanız bende katılmak isterim arkadaşlar.


burcuAdaAnil

arkadaşlar,  buldunuz mu oyun grubu?hopfield

Yok, biz henüz bulamadık. Açıkçası havalar soğuk olduğu için de çok üstüne düşmedim bu ara. Ama kendimiz kuralım derseniz, katılırım ben de.


gln26

Bende oğluma arkadaş olabilmek için sürekli onunla vakit geçiriyorum.fakat bir çocuğu gördüğü zaman ki tavırları bambaşka.o yüzden arkadaş arayisindayiz.yasıtının yerini tutmam çok zor arkadaşların çocuklarıyla yaş farkı çok fazla.herhangi bir toplanma durumunda gruba dahil olabiliriz.zubeyde hanima oturuyoruz


Cevaplamak için Üye ol