Chicco liteway'de ön bar oluyor mu olmuyor mu?

gesnur soruyor: 10

farklı model mi oluyor ön barı olanla olmayan?sonradan alınabiliyor mu?alınıyor ise nereden alııyor ve fiyatı nedir acaba?

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


sedaozkan

Liteway'de ön bar olmuyor. Onu ekstradan alabiliyorsun ama 30 TL civarı bir rakam vermişlerdi bana. Joker mağazaları satıyor, bir de chicco mağazasına sipariş verip getirtebiliyorsun.

 Yalnız kahverengi derili bir liteway modeli var onda bir tek ön bar var.


gesnur

çok teşekkürler bilginiz için


ozalp07

bizim liteway de ön bar var ama ayak örtüsü yok. yağmurluk var. ön bar derken yuvarlak bir aparat sadece. bardak yiyecek koyulmaz yani. takıp çıkarılabiliyor. açık mavi- beyaz olan bizimki. deri değil.


gesnur

çok teşekkürler


_anthemis_

bizimkinde ön bar yoktu onun yerine ayak örtüsü vardı...ön bar yok diye kafaya taktık sonra internetten aldık 30 tlye..ama çok da işimize yaramadı açıkçası..çünkü arabayı açıp kapatırken ön barı çıkarmak gerekiyor..onu tak çıkar ayrıdan arabayla bebekle bi de elinde ön bar olsun..kısacası onunla uğraşmaktansa almasanız da olur, çünkü zaten emniyet kemeri takılıyor ve o koruyucu. ön barın pek bir fonksiyonu yok bence:)MCA

bende ön barı kafama çok takmıştım ve aldım. anthemis'in dediği gibi kapatmak için çıkar tak o yüzden hep evde unutuyorum. sadece biz  yemek yerken falan kemerden sıkılıyor o zaman kullanıyorum. çok da gerekli değil aslında kemerleri hep takılı nede olsa.


gesnur

araba kullanışlı mı açıp kapatmak kolay mı peki kullanan anneler?tek elle açıp kapatılıyor mu?


ColukluCocuklu

Ön bar e-bebek'te 40 liraydi ekstra olarak aliniyor. Yagmurluk ve tulum dahil satiliyor. Bende alali 2 ay oluyor cok memnunum pratik hafif ve oldukca kullanisli. Her iki cocugumda da zaman zaman kullaniyorum tek elle acilip kapaniyor. Tavsiye ederim.gesnur

sevdeyasar teşekkürler iki çocuğum deyince baktım profilinize tebrik ederim bu kadar araları kısa bebeler yetiştirebildiğiniz için:)


MCA

gesnur bu bizim 2.arabamız şu an çok memnunum. zaten bunda bari hata yapmayayım diye araştırmıştım olumlu yorumlar okudum. çift yönlü olmaması kötü zaten o da yenidoğan zamanında gerekli oluyor. bide tentesi kapalıyken çocuğu göremiyorum açık kullanıyorum. yağmurluk ve ayaklığı da kışın kullanışlı olacak. pratik, sürüşü kolay, fiyatı uygun.Cevaplamak için Üye ol