Ankara Çankaya'da kreş önerebilir misiniz?

umayuras soruyor: 5

İki bebeğim var,yerli-yabancı yatılı-gündüzlü bir sürü kötü deneyimden sonra artık kreşe vermeyi düşünüyorum.Birlik mahallesinde oturuyorum.Bana önerebileceğiniz Çankaya civarında bildiğiniz kreş var mı? Eylülde biri 3,5 biri 2,5 olacak,erken mi acaba? Yeme ve uyku sorunu endişem de var?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


damlaela

merhaba arkadaslar kolay gelsın ben aranıza yenı katıldım. ben de birlik mahallesinde oturuyorum. ayçağdaş yuva var bızım eve bıraz uzak ama bır tanıdıgımdam duymustum bılen varmı?


nurgulas

benim kızım yaklaşık 5 aydır ovo kids'e gidiyor. şu ana kadar bir sorun yaşamadım. allah korusun yaşamak da istemiyorum. zor alıştı, şuan çok seviyor. baştan kendiniz için en doğru yeri seçin, daha sonra değiştirmek çok daha zor olur. bu nedenle iyi düşünün, iyi araştırın, bakıcı değiştirmek gibi hem öğretmenlerinden hem arkadaşlarındana ayrılacak.
minik yavrularımız allah korusun. kızım henüz çok küçük, daha yeni yeni konuşuyor. ama öğretmenlerinden çok memnunuz.


berra39

Bebeklerinizi ve çocuklarınızı Hoşdere Cad. No:36 B-4 Yukarıayrancı'da bulunan OYUN AKADEMİSİNE vermeyin de nereye verirseniz verin. Bir tanıdığımın çocuğu oradaydı, çocuğu düşürmüşler sonra çocuk bayılınca annesini arayıp çocuğunuz gözlerini havaya dikip fenalaştı gelip alın diye aramışlar. Gazi Acil'de yapılan tetkiklerde başının üzerine düşürüldüğü tespit edildi ancak sahibi Meryem Hatipoğlu anneyle babayı kreşten kovarak kamera kayıtlarını vermemiş ve kendilerine saldırmış. (apar topar sildiği için) Çocuk ta yapılan EEG de beyin de düşmeyle ilgili hasar tespiti yapıldı, şu an mahkemelikler. Üstüne üstlük bu hanım "benim kocamın kim olduğunu biliyormusunuz, MİT'de subay"  diye anne babayı tehdit ediyor.


Meteankara

allah korusun uyardığınız için teşekkürler.


ecekerime

Merhaba, Çankaya da kreş önerebilir misiniz?
Cevaplamak için Üye ol