2.5 aylık oğlumda boğazında balgam var çıkartamiyo hırıltılı

urbe soruyor: 5

ilaç kullanamıyorum doğal ne yapabilirm

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


sPetek

Bence ilk baş bir doktora götürün .. sebebini öğrenin. Eğer bir sorun yok ise normalde serum fizyolojik kullanılır ve ayrıca şu zamanlarda havalar soğuyup kaloriferler yanmaya başladığından hava kuruluğuna sebep olduğundan havanın nemlendirilmesi gerekebilir.


ozdenin_oykusu

spetek arkadaşımıza katılarak ek olarak göğsüne mendil koymanızı tavsiye ederim


skisac

ilaç kullanmazsanızda iyileşme süresi uzayacaktır, küçük çocuklar ve bebekler boğazlarını temizlemeyi bilmediğinden en iyisi balgam sökücü ilaçlar zaten 5 gün kullandırıyor doktorlar 5 gündede öksürerek balgamını atıyor, yoksa daha uzun sürecek akıntı yapıp burnunu tıkayabilir ordanda kulak rahatsızlıklarına neden olabilir, çocuklara özgü bu şuruplar zaten çok hafif şuruplar ve çok küçük ölçekler ile veriliyor bence boşverin doğal yöntemi biran önce iyileştirmeye bakın. bizim doktorumuz sekrol veriyordu işede yarıyor.


denizkayla

Balgam 1 aydir bizdede var,doktorumuz bitkisel bir ilac verdi yalnizca balgam söktürücü.Benim pasam dogdugundan buyana kusmada hic problem yasamaz,cok gülsün cok aglasin aninda böööög:)) Genelde kusarak atiyor balgami,bianda gicik oluyor cikartiveriyor.Hemen hemen azaldi ama hiriltiyi bazen duyuyorum.Bence bian evel doktorunuza görünün,cocugu cok sIkiyor cünkü balgam.


urbe

bize de sekrol verdi ama cocugu çok kötü yaptı boguluyor zannettim 4 kez yarm ölçek vermiştim yani 2 gün bi faydası olmadi bende bıraktımCevaplamak için Üye ol