İMDAAT!! Pamişimizde siğil çıktı!!!

Bubus soruyor: 6

Arkadaşlar oğlumun parmağında siğil farkettim,ellerini daha sık yıkamaya başladım ama bu şekilde geçeceğini sanmam,büyükler için kullanılan ilaçlar kullanılmaz gibi geliyor,böyle birşey için doktorada gidilmez gibi sanki siz ne dersiniz?

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


Neslihan

Şimdi benimle dalga geçeceksiniz biliyorum ama ayağımın altında koccaman bir siğil vardı. istanbul'da çok iyi hastanelerde yaktırma, dordurma, ilaç olmak üzere bütün tedavileri denedik. Ama yine yine çıktı. Bir gün amaaan niye olmasın, bunu da yapayım diye halama okutturmuştum. Ne oldu tahmin edin. Birden yok oldu kocaman siğil. Bu zamanda, ne saçma diyebilirsiniz ama deneyim derim :)


adilcan

evet ayşegül c vitamini de aynı sürülen iaçlar gibi....  sonuçta asitli :)  ama hazırlaması kolay ve ucuz ve acısız. (ben anestezi uzmanıyım memnun oldum)


Aysegul_

ben bi deneyeyim bu öneriyi adilbebek :) neslihan dalga geçmeyiz çünkü inan bu da bir tedavi yöntemi :) hakikaten psikojenik kaynaklı bir tedavi olarak kabul ediyoruz çünkü gerçekten de iyileşen vaka çok bu şekilde, bir takım hormon vs salgılanmasına yol açıyor. okutturayım mı diyen hastaların hepsine okutturun diyorum ben :)


Bubus

Arkadaşlar öncelikle hepinize fikirleriniz ve önerileriniz için teşekkürediyorum.Şuanda 4 gündür verrutol tedavisi uyguladık.Şimdilik devam ediyorum.Okuyacak kimse tanısam inanın okuturum.Çocuğuma zarar vermeyecek birşey sonuçta ama sanırım benim oğlum psikolojik olarak etkilenmez:)


zerrinkuzey

merhaba,

oğlunuzun siğili geçti mi acaba?
aynı şekilde benim de oğlumun parmağında 1 tane siğil var.
nasıl bir yol izlediniz?bilgi verirseniz sevinirim.
teşekkürler


Bubus

Zerrinkuzey hala geçmedi,yani ilaçla küçüldü hemde epey ama ilacı kestiğimde tekrar büyüdü.Bugün cildiyeye götürdüm ve bana kriyoterapi önerdi.Ağrısız acısız,sadece aletle(sanırım)dokunacak,orası kabuk bağlayacak ve iyileşecek,bu kadar dedi.izmir'de yaşıyorum,Behçet Uz çocuk hastanesini tavsiye etti,gittiğimizde tekrar paylaşıçam.
Cevaplamak için Üye ol