Hamilelikte uykusuz geceler için öneriniz var mı??

maviveportakal soruyor: 9

29.haftaya girdiğim şu günlerde uyumakta çok zorlanıyorum.Geceleri kabus gibi geliyor.Sabah ezanından sonra dalıyorum.Tabii işe gelmekte de zorlanıyorum.Tam nefes alamıyorum,karnımda çok sertleşiyor.Bu konuda önerisi olan varmı acaba???

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


kuzey_mania

Karın sertliği bugün bende oldu hatta nst diye bı seye bağladılar sonra normal çıktı .Magnezyum al sabah aksm ve bol sıvı dedi ...


rana_defne

Ben de sıcak seven kocamı yataktan attım (hala yorganla yatıyor da..), camları açıp yastıklarla kucaklaşarak yatıyorum. Yatmadan önce duş da iyi geliyor.. ;)


melusina

üstüme hiçbir şey almadan yatıyorum ama gece ama uyumak kabus
ter içinde uyanıyorum


maviveportakal

özgüranne:bencede uykusuz kalacağını kabul etmek en doğrusu galiba.blog tutuyorum.umarım faydası oluyordur.http://maviveportakal.blogspot.com/

ikizlerim:anason çayını deneyeceğim.hele sütü de artırıyorsa çok iyi.teşekkür ederim.maviveportakal

lacivert0,mania,denkdemir: Dr. um hafta sonu kontrolümde  magnezyumu haftanın 2 günü 2 ölçüye çıkardı.Haklısınız.Magnezyum oranının yüksek olması gerekiyormuş kanımda.
Eşimi sepetledim ama küçük kızımı göndermeye kıyamıyorum.Yüzüm kızarıyor yazarken ama 24 aylık kızım benden ayrılmıyor.
 
Melusina:aynı duyguları paylaşıyorum.


Loxodonta

Son haftalarda her gün sabah 5-5.30 gibi cin gibi uyanırdım. Sonunda bu durumu kabullendim ben de. Ve uyandığımda kalkıp ufak birşeyler atıştırıp dizi seyrettim. Özellikle House dizisini. Sevdiğin bir diziyi seyretmeni tavsiye ederim.


maviveportakal

o diziyi bende çok severim.sabah kalkıp işe gelme durumu var. o yüzden sorun oluyor.birda bende ilgi bekleyen her gün saat 7 de uyanan kızım :))


Loxodonta

Ooooo o zaman durum çok farklı tabii. Herhalde yapılacak en iyi şey sabretmek. Ben aynı durumda olmadığım için tavsiyede bulunamam tabii. Ama 2.hamileliğimde belki çözüm bulabilirim :)


maviveportakal

Loxodonta:yok estağfurullah tabili tavsiyede bulanabilirsin.Ben içinde bulunduğumun durumun resmini çizmek adına yazdım.teşkkür ederim.Cevaplamak için Üye ol