Küçükyalı Delta Hospital'de doğum yapmış olan varmı ? tavsiye eder misiniz?

kyhanbilge soruyor: 3

Hastahane araştırmalarım devam ediyor,  küçükyalı delta hospital'de tedavi olmuş arkadaşlarım hastahaneyi tavsiye ediyorlar ama benim için önemli olan normal doğum yapabileceğim beni sezeryana zorlamayacak bir doktor olması, daha önce burada doğum yapmış olan var mı aramızda

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


kader_eymen

     bu doktorun tutumuna ve ağrılarınızın ne zaman tutacağına göre değişecek bir kavram olduğunu düşünüyorum, gecenin bir yarısı normal doğum sürecini  doktorların beklemediğini ve bir şekilde kılıfına uydurarak sezeryana (30 dakika gibi kısa süreç ) yönlendirdiklerine bir çok kere şahid oldum.
    
ama beklentilerinize uygun dışarıdan dr unuz olursa ve maddi açıdan onu tatmin edecek bir rakamada hiçbir dr hayır demez, ve sabaha kadarda bekleyebilir, az çok fiyatları araştırmışsınızdır zaten....sizce yeterlimi?


basakboran

benım bı arkadasımın 2 cocuğunuda orda doğurdu ama sezeryan ve memnun kaldığını söyledı


sufinindunyasi

merhaba küçükyalıda oturuyorum,
delta  hastanesini  hiç tavsiye edemem.ilk hamilelik  zamanlarımda  gittim.labaratuarı yok.testleri  dışarı yolluyorlar..dışarıdan  gelmeside  oldukça  vakit  alıyor..bende   tam donanımlı bir  hastane  değil.bir tanıdıgım özel  dr. gitti  doktoru delta ile  anlaşmalı oldugundan  orada  doğum  yaptırttı(sezeryan) odaları felan  ferah ama  neden  bilmiyorum  negatiflik var oraya  karşı .donanımlı  değil.ilk  hamileliğimde gittik .karamsarlaşıyor insan .eger ki anadolu yakasında  dr. ve hastane  istiyorsan . MEDİPOL  sema  ovalı  ben orada  doğum yaptım .sema  hnm, aaa  canım  cicim  pofpoflayan birisi çokda  değil ama işinde  çok ama  çok iyidir.ona güven kendini teslim et  gerisini  boşver.odanın  temizliğine  hemşirelerine  diyecek laf yok.sezeryanla  doğum yaptım. bende  dikiş yok yapıştırma .hiç bir sorun  yada  doğumdan  sonra  agrı sızı  rastlamadım.
fakat şu var onu da  belirteyim  medipol pahalı bir yer.2008 de  delta ssk ile  anlaşmalı 750  sezeryan doğum yaparken medipol  ssk  ile  anlaşmam   oldugu için 1350 den yapıyordu+ kalma  ücreti 500 tl alıyorlardı. 1850 tutuyor .eger   gelen  ziyaretçiler için ayrı bir yer de olsun  dersen süit oda 2350  oluyordu o zamanlar..tabi en  güzel kararı sen bilir ve verirsin.bebegini biran evvel kucagına  alırsın inşallah :DCevaplamak için Üye ol