Pepeee

zeynoss soruyor: 5

pepee hakkında ne düşünüyorsunuz? izlenmesinde bir yarar yahut sakınca var mı??

Bu soruyu cevapla


35 Cevap


ipekkusgoz

http://alternatifanne.com/uzman-goerueue-ile-pepee-caillou-ve-twilight/

Ben kendim sevmiyorum pepee'yi ama oğlum seviyor. Hiç istemedim tanışsın,evimize pepee baskılı herhangibir şey girsin. Ama bir kaç ay önce anneanne tanıştırmış kendisini sağolsun. Birlikte pepee şarkıları söylüyorlar.Hatta bir ay kadar önce beykent'teki perla vista'ya geliyor pepee diye aldım gittim oğlanı. Sadece o seviyor diye ama, bir de pepee şapkası aldık oradan hayırlısı olsun:).Ben pepee'yi niye sevmediğimi bu yazıyla daha iyi anladım. Resmen onun gibi surat asıyor, göbeğini tutup gülüyor. O şekilde gülmesi çok tatlı oluyor tabii o ayrı ama nasıl da kopyalamış zihnine o hareketi ona şaşırıyorum ve dehsete düşüyorum:(


Ebru_A

Ben sevmiyorum diye çocuğum niye sevmesin ki pepee'yi, kızım kendine has bir insan, ben onu çocuk olarak değil, birey olarak görüyorum ve seçimlerine de son derece saygılıyım, kendine zarar verecek şeyler yapmadığı taktirde tabii ki. Pepeeyi de oldukça yararlı buluyorum, şimdiden kendi kendine şarkı söyleyerek sayı saymayı öğreniyor, soğuk sıcak, sağ sol, her bölümde bir sürü şey öğreniyor, bak pepee de yedi yemeğini deyince çok iştahsız olduğu halde pepee hatrına bir kaç kaşık yiyor, halay çekip oynuyor, eğleniyor. Bunların hepsi de bana çok sevimli ve yararlı geliyor. Bence Pepee önyargısı bizden olanı kötülemekten başka birşey değil, fransızlar yapsa bayılırız kesin.


ipekkusgoz

Benim yorumuma karşılık mı yazdınız bilemiyorum ebru_a ama ben sevmiyorum diye pepee'yi yasakladığımı ya da oğlum da sevmesin diye bir şey yazdığımı hatırlamıyorum. Aksine sadece o seviyor diye alıp pepee'ye götürdüm. 22 aylık çocuk nerede bu aktivitenin reklamını görecek de beni götür diye tutturacak.Tabii ki onun beğenilerine saygı duyduğum için sırf 'oğlum seviyor' diye bakırköy'den beylikdüzününe gittim metrobüsle.Hatta geçen hafta BKM'deki pepee'ye de gidecektik ama bir gün önce susam sokağına gittik diye başka sefere bıraktık mecburen.


Ebru_A

"Hiç istemedim tanışsın,evimize pepee baskılı herhangibir şey girsin. Ama bir kaç ay önce anneanne tanıştırmış kendisini sağolsun"

Evet ben sevmiyorum, çocuğumun da sevmesini istemiyorum, ben yukarıdaki cümlenizden bunu anlıyorum, yanlış anladıysam kusura bakmayın lütfen.


ipekkusgoz

Bu pepee'nin niye 4 parmağı var, bilen var mı?. Biraz önce farkettim, merak ettim.
Cevaplamak için Üye ol