kurutmalı çamaşır makinesi

ekim_ soruyor: 5

Merhabalar,

Yer darlığı nedeniyle ve çamaşır makinemiz artık ümitsiz durumda olduğu için acilen tam kurutmalı çamaşır makinesi ihtiyacımız doğdu.

Aranızda tam kurutmalı çamaşır makinesi kullanan var mı? Hangi marka? Gerçekten dolap kuruluğunda çıkıyor mu? yoksa yine de asmak gerekiyor mu? kırışık mı çıkıyor yoksa ütü gerektirmeyecek kadar düzgün mü çıkıyor?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


silky

ben daha once kurutmalı camasır makinası kullanıyordum. (bosch marka) fakat memnun degildim, kurutma kısmıda kısa zamanda bozulmustu. su anda ayrı kurutma makinasi kullanıyorum, cok memnunum. bizim de yerimiz dar, ikisini ustuste koyduk, bir sorun yasamıyoruz.


ekim_

Samsungla ilgili şikayetleri okudum , biraz gözüm korktu. Sanırım elektrolux alacağım .


_cereninannesi_

Ben bosch tan hem çamaşır makinası hem de kurutma makinası aldım ama henüz kullanmadım. Peşin aldık ama 7 ay sonda tr.yeye döndüğümde inş. kullanıcam. Çok araştırdım ve üst üste koyup kullanabilirsiniz yer dar olsa bile dediler. Kime sorsam çok rahat ettim tekrar asma ve kurutma olayı bitti, toz gitti dediler. Yer darlığı varsa üste monte ediliyor kurutma makinası. Bakalım ben de hiç kullanmadım. Umarım rahat ederim ben de. Kolay gelsin.


ekim_

Teşekkürler, gercekten kurutma olayı buyukkonfor ve kullanan herkes kurutma şart diyor . Bakalım, biz de öneriler doğrultusunda bir secim yapacağız .


jasmin77

3 yildir electrolux kullaniyirum cok memnunum tam kuru cikiyor direk al kullan seklinde ve 8 kg yikama 6 kilo kurutma kapasitesi var kesinliklle tavsiye ederim
Cevaplamak için Üye ol