Üsküdarda oyun grubu...

dirmak soruyor: 8

Merhaba,
Üsküdarda oturuyorum.Kızım 32 aylık.Çalışan bir anneyim ve artık haftasonları kızımla iyi vakit geçirmek için alışveriş merkezine gitmekten,iki uyduruk plastik oyuncağa bir sürü para vermekten sıkıldım.Üstelik çocuğuma fazla bir katkısıda yok.Oyun grubu araştırdım isim yapmış yerler çok pahalı yada saatleri uymuyor,biraz daha uygun yerlerde bazı ters giden şeyler var.Haftada bir gün mutlaka havuza gidiyoruz ama hem enerjisini boşaltacağı hemde anaokuluna geçişte yardımcı olacak eğlenceli alternatifleriniz var mı?Ya da benim farketmediğim haftasonu için değişik aktivite,siz değerli annelerden öneriler var mıdır?Ya da haftasonu için oyun grubu kurmak isteyen var mıdır?

Teşekkür ederim :))

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


devrimy

Merhabalar,
Benim de kizim 37 aylik,aynı sıkıntıları biz de yasiyoruz.Merak ettim acaba havuza nereye gidiyorsunuz.Kiziniz ile birlikte mi giriyorsunuz?


basakboran

bende merak ettım havuza nereye gidiyorsunuz acaba


akarsum

aynı şeyi bende mrk ettim havuza nereye gidiyorsunuz


dirmak

İtü nün maslaktaki havuzuna gidiyoruz kızımla teyzemiz orada eğitmen ...Bazen bende giriyorum bazen teyzesi ile giriyorlar..Tabi biraz uzak oluyor ama arabayla yarım saatimi alıyor...kader_eymen

ne kadar güzel, yüzmeyi öğrenebildimi peki, bu kampüsün şartlarını merak ettim, bizim yaş gurubumuzada-27 aylık eğitim verilebiliyormu acaba?


dirmak

İşyerinde çok yoğunlaştım bayağı geç oluyor cevaplar çok özür dilerim şimdiden...4 yaş öncesi aslında çokda büyük yüzücü olmuyorlar :))  4 yaşa kadar bu işler eğlence imiş sadece sudan korkmayan ve eğlenen çocuklar yetişiyor :)) birde biraz fazla boy attı belki ona da katkısı oldu...

Kızınla birlikte girebilirsin çocuklar 3 büyükler 10 tl miydi öyle birşeydi..Ben havuza girmiyorum ee teyzeside ona para almıyor tabi... o yüzden tam olarak bilmiyorum ama internet sitesinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Mutluanne_5

Çocuklar için çok güzel bir aktivite bence keşke bizde katılabilsek.Sitenin adresini vermeniz mümkün mü acaba.Şimdiden teşekkürler


deniz_k

Merhaba

Muzipokids Koşuyolu'nda 3-12 yaş çocuklarımız için hafta içi ve hafta sonu jimnastik alt yapısı ile hazırlanmış hareket eğitimiz bulunmaktadır. Kendi yaş grupları ile birlikte eğlenceli aktiviteler yapmaktadırlar. Detaylı bilgi için (0216) 545 22 12 adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgiler


Cevaplamak için Üye ol