9 aylık kızım için oyun arkadaşları

April12 soruyor: 8

Merhaba,

4 Eylül'de 9. ayına girecek olan bir kız bebek annesiyim. Anadolu yakası feneryolunda oturuyoruz. Kızıma daha çok vakit ayırabilmek adına doğumuyla beraber işi bıraktım. Ancak çevremizde hiç kızımın yaşıtı bir bebek yok. Bizim gibi oyun arkadaşı arayışındaysanız lütfen iletişime geçelim.

Sevgiler,

Hande

Bu soruyu cevapla


98 Cevap


ozlemkudra

EWT TESAD AYNI GUNDE YOLCULUKLAR..:)DONUSUMUZU QRABAYLA YAPICAZ ESRACIM,UCAKLA OLSAYDI AYKUSTU BI SOHBET FENA OOMAZDI ;)


bambino12

kesinlikle katılıyorum Özlemcim, bu arada çok geçmiş olsun. tam hastalık havası :S


Çiğdemcim, katılıyorum iyi olur. Çarşamba bize uyar. Peki nerde buluşalım? Dışarıda mı? 


bambino12

ben cok üzülüyorum, bu güzelim havalarda buluşmuyoruz çocukları biraraya getirmiyoruz. bi benim kızım hasta oldu snra kuzulardan diğeri hasta oldu ama dısarıda buluşulabilinir diye düşünüyorum temiz hava iyidir. ben kızımı alıp cıkıyorum yanımızda arkadaş olsun diye arıyorum sizleri genelde ulaşamıyorum, kiminiz geri dönüyo kiminiz dönmüyor. burada bile doğru düzgün net bişeyler yazılmıyor, mesela çarşamba yani yarın buluşulacak mı? nerde? kimler katılabiliyor? 

ben gerçekten üzülüyorum ve bu buluşmaları belli bi rutine oturtmamızı diliyorum


ozlemkudra

arkadaslar merhaba, defne geçen hafta 3 gun- gece ısrarlı ateşle başetmeye çalıştı grıp sandık ama 4. gun döküntü çıkınca 6. hastalık oldugunu anladık..aman dikkat bızım minnoşların bu dönemine denk geliyor genelde okudugum kadarıyla..

kuzularınıza iyi bakıınn..bambino12

özlemcim cok gecmis olsun canim. bu arada nedir bu hastalik? nasil birseydir?


ozlemkudra

selam, 6. hastalık ısrarlı ateş 3 gun ve gece sürüyor sonra döküntü oluyr..

ama bebegim o hastalıktan değil idrar yolu enfeksiyonundan dolayı hastalanmış ist geldikten sonra havale geçirdiği bir anda hastaneye kaldırdık 3 gun yattı  kötü zamanlar geçirdik şükür ki şimdi iyi ..

size tavsiyem ateş halinde kan testinin yanısıra idrar testi mutlaka yaptırın çünkü enfeksiyon kana geç geçse de idrarda hemen görülüyormuş biz bilemedik teşhis geç kondu bedeli de agır oldu.

sevgiler..


deniz_k

Merhabalar

Muzipo Koşuyolu'nda 18-24 aylık bebişler için anneli oyun ve fiziksel aktivite grubumuz , 24-36 aylık çocuklarımız için annesiz oyun ve fiziksel aktivite grubumuz ve  3+ yaş için ise jimnastik alt yapılı hareket eğitimimiz ve atölye çalışmalarımız bulunmaktadır.

Dilerseniz çocuklarınız güvenli bir ortamda sosyalleşip kendilerini geliştirirken ,  siz de mekanımızda hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için (0216) 545 22 12'den bize ulaşabilirsiniz.

Sevgiler.


maviboncukk

13 aylikbebekicin annelioyungrubuariyorumCevaplamak için Üye ol