9 aylık kızım için oyun arkadaşları

April12 soruyor: 10

Merhaba,

4 Eylül'de 9. ayına girecek olan bir kız bebek annesiyim. Anadolu yakası feneryolunda oturuyoruz. Kızıma daha çok vakit ayırabilmek adına doğumuyla beraber işi bıraktım. Ancak çevremizde hiç kızımın yaşıtı bir bebek yok. Bizim gibi oyun arkadaşı arayışındaysanız lütfen iletişime geçelim.

Sevgiler,

Hande

Bu soruyu cevapla


98 Cevap


bambino12

nasıl geçti ilk buluşma arkadaşlar? :)


ozlemkudra

ilk buluşma mı:)

 bu grubun kaçıncı ilk buluşması bu acaba:), aa ne guzel haydi buluşalım şu tarıhte şu saatte diyip toz olan gunu geldiğinde sesi soluğu çıkmayan insanların oldugu bir grup burası...ilginç yani..


April12

:( askolsun ozlem. Kimseden ses soluk cikmadi ben de istenmiyor sanip artik ustelemedim :(((


ozlemkudra

aşkolsun deme handecim, sana özelden mesaj yazmıştım yarın buluşuluyor mu diye ayrıca cebimi de vermiştim, başlığı sen açtıgın ve aleveannesi ile de iletişim halinde oldugun için organizasyon sendeydi..ben o nedenle senden haber bekledim daha da yapabilecegim birşey yoktu diye düşünüyorum.


mohter_of_sons

kız olmak zorunda mı bebek yahu :))April12

Ben cigdemi ve seni cepten aradim ozlem ama acan olmadi geri sonus de olmadi maalesef. Daha ne yapabilirdim bilemedim. Herneyse bir iletisimsizlik oldu belli ki. Arzu ederseniz bu defa sizler yapin organizasyonu. Sonucta kasten bulusma ayarlanip da gelmemezlik eden olmuyordur eminim.


April12

Sarp in annecigi elbette kiz bebek zorunlulugu yok tesadufen bizimkiler hep kiz :) ama olur da bulusabilirsek ogulcugun bu kadar kizin arasinda imdaaat mi der bilemem :)


elaveannesi

herkese merhaba.. öncelikle kusura bakmayın malum

araya bayramın girmesiyle pek sessiz kaldık.. bende ne zamandır yazmak istiyordum bir türlü kısmet olmadı.. bayram öncesi başlayan huysuzluğumuz bayramda tavan yaptı sanırım bizim kuş 9. ay sendromuna girdi bilemiyorum :( uykusuz gceler ve mız mız gündüzler sonucu çok şükür ufaktan normale dônmeye başladı :) hande beni aradı ama numarayı kayıt etmediğim için arayanın o olduğunu çok sonra fark ettim ve özelden mesaj attım.. bence araya bayramın girmesinden kaynaklı bir kopukluk yaşadık ve bunu genele mal edip birbirimizi kırmayalım.. sonuçta buluşma olması icin hepimiz elimizden geleni yaptık kısmet olmadı.. ama bence vazgeçmeyelim sonuçta burda kuzuların birlikte güzel vakit geçirmesi için birlik olduk :) 34sarp34 tabiki kız olmak zorunda değil maksat kuzuların sosyalleşmesi, güzel vakit geçirmesi ;) en kısa zamanda buluşmayı gerçekleştirmek dileğiyle :)April12

Cigdemcim evet mesajini gordum ozelden. Sorun diil zaten dedigin gibi maksat kuzular sosyallessin anneler de bundan sebeplensin :) benim kendi adima bir kirginligim kizginligim yok zaten kuzularla ugrasmaktan hayata karismaya vakit olmuyor bulusma firsatini bulup da bunu elimin tersiyle itmek gibi bir luksum olamaz :)

Ayrica nisan da 2 aydir dedigin gibi uykusuz yemek yemiyor :( disimiz yok henuz belki ondandir diyorum ama bilmiyorum da. Herneyse bulusma icin gun ve saat onerilerinizden ortak bir paydada karar kilip gorusmek umidiyle.


bambino12

peki anlaşılan bir iletişim sorunu olmuş. önümüzdeki çarşamba günü buluşmaya ne dersiniz? hava güzel olursa suadiye migrosun önünde buluşuruz hava kötü olursa da buyrun evime yada isteğe göre bi cafeye, ne diyeyim? :)

katılabilecek olanlar gelsin, katılamayacaklar bir sonra ki buluşmaya katılır. ne dersiniz?Cevaplamak için Üye ol