Beylikdüzünde gerçekten ilgili iyi bir doktor lütfenn!

kofili soruyor: 2

beylkdüzünde oturyoruz ethica bakırköyde doğum yaptım ama ordaki bir doktorun hatası ve bzi üzmesi sonucu hemde evimize yakın olması gelip gitmede sorun olmasın diye burda oturan herkes gibi medilife gidiyoruz, oğlum 9ayını bitrdi her ay acaba götrmesemmi diye tereddt olupgene dayanamayıp gidiyorum, dokturmuz serdar bey, özünde iyi bir insan olabilr bugüne kadar terslemedi bişy demedi ama hastane çok aşırı kalabalık, buda doktora yansıyor  düşününki bir keresinde aylardır her ay baktığı oğlumu görünce randevumuz akşamstdyü, bugün artık bebek görmek istemiyorum doğukan bugünki 60. bebek demişti, bilen bilir medilife burda tıp merkezi diye geçiyor oyüzden 3ten fazla çocuk doktoru bulunduramıyorlarmış kural gereği. asla vede asla bugüne kadar telde ulaşamadım kendisine cep numarası falan verme zaten yok hastaneyi aradığmda bir asstan kızcağız var doktor deil sekreter yani, ben yardmcı olyim siz bana söleyin ben müsait olduğunda doktor beye iletirim cevabınıda sizi arar söylerim diyor, geçen hafta aradım bişyler sormam gerek, çünkü en sonki kontorlde ek gıdalarla ilgli hiçbirşey konuşmadık ama kafama takılan bazı gıdalar oldu, verip vermeme konusuda ikileme düştüm, aslında asla doktora göre kitaplara göre byütmedim oğlumu o şekildede yanlış olduğunu düşünüyorum, ama keçi sütünü ve balık verip vermeme konusunu sorcaktım, 2.kez gene beni görüştürmedi sekreter, çok yoğunmuş, siz mail atın dedi mutlaka cevaplar dedi, attım ama tabikide cevap falan verilmedi.
kolon hastanesinde hakan bey varmış iyiymiş diye duydum, hem tanışmak için hemde alternaatif buldum umuduyla hemde bugünlerde üst dişlerden dolayı çok huzursuz, 2gündür hep ağlıyor, bugüne randevu alıp gittim büyükçekmece kolon buaradaa hakan bey ordaymış, 16:45 randevusu ama neymiş araya hep hasta girermiş burda doktorlar yoğn olurmuş
bana dedikleri sizden önce 4hasta var dktorda bu arada habire acile iniyor, çocuğum zaten aşıır huysuz nasıl beklyim 1 saaten fazla? paramı iade aldım ve geri geldim. herkes gibi benimde şikayetim var neden beylkdüzünde doğru dürüst bir hastane yok özellklede anne ve çocuklar için?? sıkıntılı olduğum durumları yazdım arkadaşlar memnun olduğunuz bir doktor varsa lütfen paylaşın çok sevinirim, şimdiden sağolsun güzel anneler..

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


sehergil

Medilife Cengiz Akbenlioğlu'na gidiyoruz. Memnunuz. İlgilenmesi, bilgilendirmesi çok iyi. Gece ya da haftasonunda arıyoruz çok güzel cevap veriyor. Ve ulaşamadıysak tekrar kendisi arıyor. Bence en önemli tarafı bu. Benim için doktor beni araması bir lüks. Tek dezavantajı hastasının çok olması, hastanenin kalabalık olması.
Ücreti de 30 TL.


Aysegul_Mutlu

Kızım Medilife'da doğdu ilk dr.u Cengiz Akbenlioğluydu ve çok memnun kaldığım için halada ona devam ediyoruz. Tavsiye edebilirim.....
Cevaplamak için Üye ol