emzirme sütyeni

sgungor78 soruyor: 10

Merhaba,

hamileleliğimin 34. haftasındayım. Emzirme sütyeni alacağım. Tecrübeli arkadaşlarım bir beden büyüğünü al dediler. Tamam öyle yapayım ama benim göğüslerim eskiden 70 B idi. küçük göğüslerde de bir beden büyük uygunmudur bilemedim. benim ölçülerimde olup emzirme sütyeni kulllanan kimse varsa kaç beden aldılar söyleyebilirler mi?


Bu soruyu cevapla


14 Cevap


zeynep_su

ben 80 bedendim 90 almıştım ilk başlarda o bile sıkmıştı. şu bir gerçek ki ben emzirme sütyenlerini hiç sevemedim kendime göre daha pratik çözümler bulmaya çalıştım. örneğin yarım atletlerden alıp onları kullandım.


berenimo

Merhaba, ben 75 B idim, 90 aldım, ama sanki şimdi büyük geliyorlar gibi.. bir iki tane 90 al bence, sonra ihtiyaç duyarsan daha küçüğünü de alırsın..zaten fazla almak gerekiyor, değiştire değiştire kullanıyorsun.. Bir de emzirme atleti de çok kullanışlı oluyor, ayrıca sütyen takmana gerek kalmıyor, üstten açıp emziriorsun, belin falan açılmıyor.. e bebekten almıştım her ikisini de..

 


kuzusum

Normal bedenim 85 olmasına rağmen 95 aldım ben. Rahat oldu. Sütyendense emzirme atleti kış için daha kullanışlı geldi bana.


ftm0258

 başlarda büyük beden daha kullanışlı sütten dolayı göğüsler daha dolu oluyor ama 3 ay sonra iş değişiyor o kadar doluluk olmuyor hepsini büyük almayın bence


esma2012

ben 75b bedendim simdi ise 85 takiyorum bir beden büyünü al derimsevcanvet

benden harika bi tavsiye, blackspade in emzirme atletini aldım ve emzirme sütyenleriyle vedalaştım o kadar güzelki aynı zamanda sütyen görevide görüyor açıp kapamasıda güzel yeride güzel şiddetle tavsiye ederim ;)


monchichi

Hamilelikten önce 75B giyiyordum. Hamileliğin sonlarına doğru 85B oldum. Satıcının aklına uyup 90B aldım. Ama doğumdan sonra ilk kiloları hızlıca verince, 90 göğüs çevresi fazla geldi. Onun yerine cup size büyüdü bende. Şimdi 80C giyiyorum. Chez Elle emzirme sütyenlerinde cup size seçebiliyorsunuz.


omereren

70 b den 80 b ye çıkıyor  yalnız emzirme sütyeni pekte faydaklı olmuyor ben 5 tane almıştım normal balensiz sütyen çok daha kullanışlı..aakin

Ben önden açılabilen sütyenlerden aldım çok memnun kaldım. emzirme atletini de tavsiye ederim. hatta ilk zamanlar hiç sütyen kullnmadım sadece atleti kullandım. göğüslerimin bedeni de neredeyse hiç büyümedi.


mmmmm

emzirirken satin alman daha uygun olur. 1 beden buyur diye kesin kural yok. cooook degisiyor kisiden kisiye. ayrica hamilelik oncesi gogus olcusu ile de kiyaslama.Cevaplamak için Üye ol