fisher price'ın kendinden sallanan salıncaklarından kullanan var mı?

Tyche soruyor: 5

kendinden sallanan ana kucağı salıncak kullananlar memnun musunuz? bebeğim gaz sancılarından dolayı sürekli uyanıyor ve çok ağlıyor kucağımda sallamadan da uyumuyor fisher price ın otomatik salıncaklarına baktım almayı düşünüyorum içinizde memnun kalmayan varsa lütfen paylaşsın sonuçta bir sürü para sonra işe yaramazsa diye korkuyorum...

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


peyibal

22 günlük bir yeğenim var ve Fischer Price sevimli gezegen ana kucağı & salıncağı
var.Şu ana kadar 2 kere ancak kullandık onda da uyuyordu.Henüz extra bir fayda sağlayamadık umarım ilerleyen zamanlarda kullanılır.Taşıma açısından pratik ve az yer kaplıyor.

Kraft'ın dondolinosunu almıştık,onda daha rahat uyuyor ve gazını çıkarıyor.

Birşey söylemek zor , bebekten bebeğe değişebiliyor tercihler.Umarım doğru ürünü bulursunuz.


elisam

merhaba, benimde 6 haftalık kızım var, aynı gaz probelmi bizdede mevcut, aynı konuda bende araştırma yapıyorum ve bu linktekini beğendim işe yarayacak mı bilmiyorum ama bende bunu almak istiyorum.
http://www.e-bebek.com/ev_tipi_ana_kucagi/fisher_price/fisher_price_cok_fonksiyonlu_salincak/FPR-R2482


serifeaktepe

Ben 2 aylik kizim icin fisher price doga esintisi salincak besik aldim daha 1 saat once kurdum ve kullanmaya basladim kizimi icine koydugum gibi uzerindeki donenceye bakarak gulucukler atmaya basladi 10 dk icinde de uyuya kaldi oynarken . Siddetle tavsiye ediyorum


serifeaktepe

Elisam,

Bu urun one ve arkaya sallandigi icin sahsen ben pek tavsiye etmiyorum saga sola sallanarak bebek daha cabuk uykuya geciyor cunki .


ponyy

gaz açısından fayda sağlamadı.  uykuya dalarken yardımcı oluyor.  sabaha karşı uyandığında koyuyorum 1 saat daha uyuyor onun sayesinde.

fakat 9 kilo olana kadar kullanılabiliyormuş. fiyatıyla kıyasladığımda  amorti etmez gibi geldi bana.

hediye geldi ben almadım bu arada.

 Cevaplamak için Üye ol