Kulağında tüp takılı çocuklarımızla deniz-havuz keyfi nasıl olacak?

sappho soruyor: 5

SelaM , 6 ay önce kulaklarına tüp takıldı oğlumun. Banyoya girerken kendi hazırladığım vazelinli pamuklarla idare ediyoruz da Denizde ne yapacağız bilemiyorum, araştırıyorum. Bone aldım,bir de kulak tikaci arıyorum ama ne yazık ki şöyle guvenebilecegim bir öneri hala alamadım. Bizim durumumuzda olanlar ne yaptınız ya da kulağına şu kacmamasi için ne tür önlemler alacaksınız, fikirlerinize, onerilerinize kulak vermek isterim. Tesekkurler.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


miniminam

Benim kızımın kulagında tüp var ve 4 aydır yuzuyor kulagına özellikle sordum dr gerek yok tıkaç takmaya dedi 1 metreden fazla dalarsa sorun dedi kızım dalıyor 1 metreyı bulmuyor diye onu da sorun etmıyoruz


olivia

Kulak olcusunu aldirarark cocuga ozel silikon kulak tikaci yaptirabilirsiniz.tam olcu oldugu icin hazir satilanlarda olabilen sizdirma ihtimali olmuyor


hilaldefne

Her iki kulakta tupu var kizimin, tikac denedik ama doktor gerek olmadigini soyledi. Banyolarda da elleriyle kapattiriyorum pamuga da gerek duymadik.


aakin

benim ogluma da 4 ay once takıldı. yarın doktor kontrolumuz var. ben dr bu konuyu soracaktım kendisine. farkli bir önerisi olursa buraya da yazarim.


sappho

Çok teşekkürler arkadaşlar Paylasimlariniz için. ..Cevaplamak için Üye ol