Kadıköy Şifa Hst. çocuk dr. önerisi ?

Burcu soruyor: 7

her zamanki gibi acıbademdeki çocuk dr. za ulaşamıyoruz..eşim Kadıköy Şifaya yı deneyelim bir de dedi..bugün götürmek istiyorum...tavsiyelerinizi bekliyorum ?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Kuzeytu

Burcucum,

Kadıkoy Şifa'nın Ataşehir şubesinde Pınar (Tunam10)'un doktoru var. Nilgün Gökyayla. Pınar da memnun. Bir arkadasım daha ona goturuyor. O da memnundu. Bilmiyorum yardımı olur mu :)


moodswing

Nilgün Gökyayla :)


moodswing

Ama randevuları çok yoğundur. Her gidişte bir sonraki ayın randevusu alınır. Acil durumlarda ulaşmak sorun olmaz, asistanı yardımcı olur...


derinoyku

Biraz gec oldu ama bizdebitmez atasehir sifa Keyhan hanim gidiyoruz memnunuz gecmis olsun


wintrysu

Kadıköy şifada arzu hanımı öneririm. Ben memnunum.sakin bir tavrı var. insanı germiyor.


Burcu

ben kadıköy Şifayı sormuştum ama çoğunluk ataşehir şifaya gidiyor sanırım :)) farketmez tabii...önemli olan dr.neticede...önerilerinizi için teşekkürler arkadaşlar..


oykubu

Atasehir Acıbadem Hastanesinde Dr.Pinar Keskin i öneririm. Çok bilgili, tecrübeli, güleryüzludur, Sicacik , sefkatlidir. Önce çok iyi dinler, sorular sorar, sizin sorularınızı cevaplandırır ve muayene eder. Cocukların gelişimi ve beslenmesiyle ilgili pratik bilgiler de veriyor. Çünkü kendisinin de iki cocuğu var. Telefonundan hafta sonu - gece demeden ulaşabilirsiniz. Biz çok memnunuz ve guveniyoruzCevaplamak için Üye ol